Zakład Produkcyjno-Handlowy "Pateks" Teresa Paszko

ul. Targowa 52, 46-026 Stare Budkowice tel. +48 (77) 421 02 33 tel. +48 (77) 427 66 36
Strona Internetowa: http://www.pateks.pl  Wyświetlono: 2499
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (77) 427 66 35
www: http://www.pateks.pl
e-mail: kontakt@pateks.pl

Formy płatności

  • przelew

Opis firmy

Firma Pateks to doświadczony producent programu ogrodowego. Wieloletnia praktyka i doświadczenie w branży oraz posiadanie profesjonalnego parku maszynowego pozwalają na wytwarzanie wyrobów najwyższej jakości. Nasze produkty powstają głównie z drewna sosnowego, które pozyskiwane jest z cięć pielęgnacyjnych, z terenów leśnych objętych Certyfikacją FSC.
Od wielu lat eksportujemy nasze wyroby do krajów Europy Zachodniej. Od kilku sezonów zauważamy również rosnące zainteresowanie ze strony polskich klientów.
Głównym trzonem naszej produkcji są wyroby toczone:
- palisady
- elementy placów zabaw osiedlowych i przydomowych
- rolbordery
- elementy płotów oraz gotowe przęsła
- rygle płotowe
- paliki do potrzeb sadownictwa a także inne elementy drewniane
Wysoka jakośc wyrobów, terminowośc dostaw oraz elastycznośc w realizacji oczekiwań odbiorców, ciągle umacnia naszą pozycję w branży wyrobów ogrodowych.
Elastyczny czas pracy, wysoka dyspozycyjnośc profesjonalistów oraz uruchomienie własnego serwisu internetowego umożliwia nieograniczony kontakt z nami, bez względu na czas i miejsce, w którym się Państwo znajdujecie.
Staramy się być zawsze dla Państwa dostępni, dzięki czemu realizujemy firmową dewizę, która brzmi:

„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mniej lub bardziej trudne”.

Tagi

Pateks, produkcja programu ogrodowego, produkcja wyrobów toczonych, palisady, elementy placów zabaw osiedlowych i przydomowych, rolbordery, elementy płotów oraz gotowe przęsła, rygle płotowe, paliki do potrzeb sadownictwa a także inne elementy drewniane

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl