"Pałacyk" Niepubliczne Przedszkole

ul. Mikołowska 26, 40-066 Katowice tel. +48 (32) 209 01 98 tfx. +48 (32) 251 04 02
Strona Internetowa: http://www.palacyk.katowice.pl  Wyświetlono: 5652
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 209 01 98
tfx: +48 (32) 251 04 02
www: http://www.palacyk.katowice.pl
e-mail: olaglaba@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 17:00

Opis firmy

 •   dobra, troskliwa opieka znających świetnie swój fach, i jednocześnie lubianych przez dzieci pedagogów
 •   każde dziecko jest w naszym przedszkolu najważniejsze, wymaga indywidualnych środków, metod i celów
 •   zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację w naszym przedszkolu są bezpłatne (w maju i czerwcu po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem)
 •   zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz specjalistyczne prowadzone są przez fachową kadrę pedagogów, która stale doskonali swój warsztat pracy poprzez studia podyplomowe, warsztaty metodyczne, konferencje.
 •   przedszkole w kwocie czesnego proponuje bogatą ofertę zajęć dla dzieci już od 3 roku życia. Oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych odbywają się dwa razy w tygodniu zajęcia z plastyki, rytmiki, muzyki, literatury, gimnastyki ogólnorozwojowej, języków obcych - angielskiego i francuskiego, warsztaty dziennikarskie w grupie "zerowej", warsztaty ekologiczne w grupie 5- i 6-latków.
 • dzieci objęte są opieką logopedyczną oraz pedagogiczno-psychologiczną.
 •   wszystkie zajęcia specjalistyczne odbywają się w pracowniach udostępnionych przez dyrekcję Pałacu Młodzieży (za co serdecznie dziękujemy), np. pracowni plastycznej, sali choreograficznej, sali gimnastycznej, sal audiowizualnych, koncertowej i teatralnej.
 •   dzieci uczęszczające do "zerówki" i chcące uczęszczać do społecznej szkoły podstawowej z siedzibą w Pałacu Młodzieży, z powodzeniem zdają egzaminy do klasy pierwszej. Wszystkie dzieci doskonale radzą sobie w szkole podstawowej, o czym dowiadujemy się od rodziców, z którymi utrzymujemy serdeczny kontakt po ukończeniu przez ich dzieci nauki przedszkolnej.
 •   wysokość czesnego -  jest opłatą za wszystkie ww. zajęcia wychowawczo-dydaktyczne i specjalistyczne oraz atrakcje artystyczne.
 •   regularnie, co miesiąc odbywają się spotkania dzieci ze sztuką - wyjścia do teatru, udział w koncertach "Małej Filharmonii"
 •   w Pałacu Młodzieży dzieci mają zapewniony obiad (koszt wyżywienia pokrywają Rodzice).
 •   rodzice mogą liczyć na regularne sprawozdania z postępów swych dzieci
 •   w godzinach popołudniowych dzieci mogą korzystać z oferty zajęć proponowanych przez Pałac Młodzieży (zajęcia zespołu baletowego, teatralnego, gimnastyki ogólnorozwojowej, itp.). Jest to wygodne ze względu na położenie przedszkola na terenie Pałacu Młodzieży
 •   w ciągu roku istnieje możliwość zorganizowania wspólnego wyjazdu dzieci z rodzicami (w 2004 r. 3-dniowa wycieczka do Rajeckich Teplic na Słowacji, w br. w czerwcu odbędzie się wycieczka dzieci Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu)

Tagi

zajęcia adaptacyjne, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, zajęcia plastyczne, rytmika, nauka języka angielskiego, nauka języka francuskiego, gimnastyka ogólnorozwojowa, logopeda, wychowanie przedszkolne, przedszkolaki, Niepubliczne Przedszkole Pałacyk, Przedszkolak, Niepubliczne Przedszkole Katowice, rozwijanie logicznego myślenia u dzieci, działalność artystyczna, rozwój, rozwijanie sprawności manualnych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl