Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi

Laski, ul.Brzozowa 75, 05-080 Izabelin tel. +48 (22) 752 30 00 tel. +48 (22) 752 31 00
Strona Internetowa: http://www.laski.edu.pl  Wyświetlono: 15091
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 752 30 09 - Dział Darów
fax: +48 (22) 752 32 21
www: http://www.laski.edu.pl, http://www.swiatpodpalcami.pl
e-mail: tono@laski.edu.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 15:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Działalność Towarzystwa obejmuje praktycznie wszystkie dziedziny życia osób niewidomych – począwszy od integralnego wychowania, przez edukację, przygotowanie do zawodu jak i wsparcie duchowe. Kształci ponad 250 niewidomych i słabowidzących dzieci z terenu całej Polski. Zajmuje się również dziećmi niewidomymi i słabowidzącymi z upośledzeniami umysłowymi w stopniu umiarkowanym i znacznym, z autyzmem, ubytkami słuchu, opóźnieniami w rozwoju mowy czy ruchu.  Wszystkim niewidomym wychowankom zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną i szeroką rehabilitację związaną z samą dysfunkcją wzroku jak i rehabilitację zdrowotną.

Absolwentom Lasek, którzy pragną studiować lub zaczynają pracę nadal pomaga w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków w życiu dorosłym.
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Sobieszewie zaprasza dorosłych niewidomych na turnusy rehabilitacyjne. Wspiera także osoby dorosłe tracące wzrok.
Domy opieki w Żułowie i Niepołomicach otaczają kompleksową opieką niewidomych dorosłych z dodatkowymi niepełnosprawnościami

Tagi

niewidomi, ośrodek szkolno-wychowawczy dla niewidomych, Laski, Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi, rehabilitacja niewidomych, edukacja niewidomych, organizacja pożytku publicznego

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl