Zakład Usługowo-Handlowy "Plon" Stanisław Fraś

ul. Wieprz 230, 34-122 Wieprz tfx. +48 (33) 875 51 95 gsm. +48 665 123 072
Strona Internetowa: http://www.plon.euroadres.pl  Wyświetlono: 6997
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (33) 875 51 95
www: http://www.plon.euroadres.pl
e-mail: plon@plon.wieprz.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka

Opis firmy

Jestesmy Firmą działającą na rynku 15 lat, rok założenia 1992.

Zakres działalnosci firmy to:
- Stacja paliw
- Serwis ogumienia
- Usługi rolnicze
- Sprzedaż:
    środków ochrony roślin i naworów
    artykułów ogrodniczych
    artykułów do produkcji rolnej
    Preparatów utylizacyjnych do szamb

Stacja Paliw: ON, Pb 95, oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, do samochodów, maszyn i ciągników rolniczych, akcesoria samochodowe w tym akumulatory: filtry, żarówki, płyny i kosmetyki samochodwe:

Serwis opon: Sprzedaż-montaż-naprawa, opony nowe i regenerowane do samochodów osobowych i dostawczych, opony rolnicze, dętki.

Środki ochrony roślin, nawozy: Szeroki asoryment środków ochrony roślin dla rolnictwa i ogrodnictwa. Środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, inne. Nawozy rolnicze, w tym nawozy w małych opakowaniach do roślin ogrodniczych, doniczkowych i innych. Nawocy dolistne dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wapno nawozowe dla rolników z rozsiewem oraz wapno nawozowe workowane.

Artykuły ogrodnicze: Oleje i akcesoria do kosiarek i pił spalonowych, opryskiwacze ręczne od 0,5-12 litrów, opryskiwacze do malowania ziemia kwiatowa i warzywa, torf kwaśny i odkwaszony, kora drobna i gruba, węże i akcesoria do węży ogrodowych. Inne akcesoria narzędzia ogrodnicze.

Artykuły do produkcji rolnej: W tym folie kiszonkarskie i folie do snianokiszonki, sznuerk rolniczy, plandeki, worki rolnicze.

Preparaty utylizacyjne: Preparaty do szamb i oczyszczalni przydomowych.

Tagi

stacje paliw, opony, opony nowe, opony regenerowane, opony rolnicze, środki ochrony roślin, kora, torf, nawozy, środki do produkcji roślin woj. małopolskie, stacje benzynowe woj. małopolskie, opony woj. małopolskie, serwis ogumienia woj. małopolskie, oleje samochodowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl