Wiola Produkcja i Serwis Przyczep S. Grabowski

ul. Wilgi 7a, 44-114 Gliwice tel. +48 (32) 305 26 37 tel. +48 (32) 335 31 22
Strona Internetowa: http://przyczepy-wiola.eu  Wyświetlono: 6275
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (60) 801 35 87
www: http://przyczepy-wiola.eu
e-mail: biuro@przyczepy-wiola.eu

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma WIOLA powstała w 1995 roku. Priorytetem naszej działalności jest produkcja przyczep.
Dzięki rzetelności oraz wysokiej jakości wykonywanych przyczep odnieśliśmy znaczący sukces. Z niewielkiej firmy działającej na rynku lokalnym zmieniliśmy się w znaczącego producenta przyczep znanego w całej Polsce i Europie.

Posiadamy 28 punktów sprzedaży przyczep w Polsce i kilka w Europie.

W trosce o naszego klienta, do produkcji przyczep, wybraliśmy podzespoły jezdne światowego lidera w produkcji elementów do przyczep, firmę AL-KO KOBER.

Nieustannie ulepszamy nasz produkt. Wprowadzamy nowe, funkcjonalne i przede wszystkim ważne dla użyteczności rozwiązania techniczne. Produkujemy przyczepy na indywidualne zamówienie - ładowność i wymiary według wymagań klienta. Intensywne szkolenia naszych pracowników, najlepsi dostawcy z kraju i zagranicy, a także rosnąca z roku na rok sieć handlowo-serwisowa są gwarancją satysfakcji z użytkowania przyczep marki WIOLA.

Bezpieczeństwo i jakość - dokładnie według tych słów tworzymy nasze przyczepy !
 

Tagi

przyczepy, serwis przyczep, produkcja przyczep, przyczepy towarowe lekkie i ciężkie, przyczepy towarowe, przyczepy do przewozu samochodów, przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, lawety samochodowe, przyczepy specjalistyczne, izotermy, kontenery

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl