"Euro Klima" S.C. Rafał Bobel i Michał Czarnecki

ul. Szyszkowa 68, 02-285 Warszawa tel. +48 (22) 886 06 64 tel. +48 (22) 886 06 65
Strona Internetowa: http://www.euro-klima.pl  Wyświetlono: 17021
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 886 06 65
fax: +48 (22) 846 30 19
www: http://www.euro-klima.pl
e-mail: ac@euro-klima.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma EURO KLIMA S.C. powstała w 2000 roku i od początku istnienia specjalizujemy się w sprzedaży  części, podzespołów oraz chemii do układów klimatyzacji samochodowych jedną z głównych gałęzi firmy jest regeneracja  i sprzedaż sprężarek . Stopniowo rozszerzając asortyment dołączyliśmy do oferty również narzędzia i urządzenia serwisowe.  Idąc za potrzebami rynku w 2004r. EURO KLIMA rozszerzyła ofertę o regenerację i sprzedaż turbosprężarek rok 2007 to dalsze rozszerzenie oferty firmy o układy wtryskowe . Rok 2009 to powstanie sklepu internetowego...

Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych światowych producentów dzięki czemu nasi klienci mają pewność że nie muszą korzystać z łańcucha pośredników co jak wiadomo wiąże się z niższą ceną przy jak najwyższej jakości.

W 2008 roku odpowiadając na sygnały płynące z rynku powiększyliśmy powierzchnię biurowo magazynową, co umożliwia nam szybsze reagowanie na zamówienia naszych odbiorców.

Nasi klienci otrzymają u nas nie tylko kompleksowe zaopatrzenie lecz również fachową i szybką pomoc w zakresie zagadnień związanych z naszym asortymentem W naszej codziennej pracy hołdujemy zasadom profesjonalizmu w każdym działaniu. jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner w biznesie. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie.

W naszej codziennej działalności wszystkie podejmowane działania firmy nakierowane są na Klienta. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby móc Państwu kompetentnie i szybko pomóc.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i zweryfikowane pod względem funkcjonowania. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Euro Klima

Tagi

euro klima, klimatyzacja, klimatyzacja samochodowa, wentylatory, agregaty chłodnicze, kompresory klimatyzacji, agregaty, chłodnie, ac, sprężarki, chemia samochodowa do układów A/C, turbosprężarki, naprawa i dorabianie przewodów, SANDEN, DENSO, ZEXEL, GARETT, KKK, SANTECH, FOUR SEASONS, R134A, PAG100, SD7H15, TM15, TM16, 7SBU16C, 7SEU17C, SD5H14, CARRIER, THERMO KING, R404A, BARWNIK UV, MASTERCOOL, CRT, AUTO KLIMA, AUTOCLIMA, KEIHIN, SEIKO, SEIKI

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl