FOX RZESZÓW ORYGINALNE CZĘSCI ZAMIENNE MAZDA HYUNDAI DAEWOO KIA

ul. Rejtana 67, 35-959 Rzeszów tfx. +48 (17) 850 47 62 tel. +48 (17) 850 47 61
Strona Internetowa: http://www.fox.rzeszow.pl  Wyświetlono: 26248
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (17) 850 47 62
www: http://www.fox.rzeszow.pl
e-mail: fox@fox.rzeszow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 19:00
Sobota 07:00 - 15:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Posiadamy na powierzchni 600m2 największy i najlepiej zaopatrzony na podkarpaciu magazyn części zamiennych dostępnych od ręki, do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Opel Chevrolet KIA
Oferujemy najszybszą realizację zamówienia na części. 

Dysponujemy oryginalnymi katalogami części zamiennych do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Opel Chevrolet KIA, na bieżąco aktualizowanymi, co umożliwia 100-procentowy i trafny dobór oraz wycenę części zamiennej do samochodu. 

Dysponujemy również profesjonalnymi katalogami zamienników oferowanych między innymi przez takie firmy jak: Polcar, Inter-cars, Jc-auto, czy też sieć Ad. Umożliwia to zastosowanie w samochodzie tańszej, nieco gorszej jakości części. 

W naszej firmie dokonujemy szczególnej staranności, aby zakupione części charakteryzowały się najwyższą jakością, a zarazem najniższą ceną. U nas zakupicie Państwo każdą, nawet najmniejszą część do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Opel Chevrolet KIA. Jeśli dana część nie występuje w zamienniku zaoferujemy oryginalną, sygnowaną przez producenta samochodu część zamienną najwyższej jakości. 

Firma Autosystemy FOX zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, który zaproponuje kilka najbardziej optymalnych wariantów, tak by dostosować wytyczne właściciela samochodu do jego potrzeb. 

Od konkurencji odróżnia nas rzetelna i prawdziwa informacja dla klienta, u nas pasek wyprodukowany w japoni nie jest oryginalnym paskiem do samochodu Mazda, a sworzeń wahacza wyprodukowany w niemczech nie jest oryginalnym sworzniem do samochodu Opel. W firmie Autosystemy FOX o oryginalności części zamiennej decyduje zastrzeżony znak producenta samochodu umieszczony bezpośrednio na części bądź opakowaniu. 

Pełny dostęp do oryginalnych, sygnowanych przez producentów samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Opel Chevrolet KIA części zamiennych, gwarantuje złożenie, zarówno cenowo jak i jakościowo najkorzystniejszej oferty, a co za tym idzie kompleksową obsługę i informacje o możliwościach oraz sposobie naprawy. 

Sąsiadujący i w pełni współpracujący z nami profesjonalny serwis posiadający kompetentnie wyszkolonych i doświadczonych serwisantów, wykona w pełni profesjonalnie zleconą naprawę. 

Tagi

oryginalne części zamienne Mazda Rzeszów, oryginalne części zamienne KIA Rzeszów, oryginalne części zamienne Chevrolet Rzeszów, oryginalne części zamienne Opel Rzeszów, oryginalne części zamienne Daewoo Rzeszów, oryginalne części zamienne Hyundai Rzeszów, Auto części Rzeszów, autosystemy fox

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl