Jadar Hurtownia Motoryzacyjna Dariusz Seif Sp.j

ul. Gałeczki 14, 41-500 Chorzów tel. +48 (32) 241 20 59 fax. +48 (32) 247 60 88
Strona Internetowa: http://www.jadar-auto.pl  Wyświetlono: 3900
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 241 20 59
fax: +48 (32) 247 60 88
www: www.jadar-auto.pl
e-mail: kontakt@jadar-auto.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00

Opis firmy

Firma JADAR SP.J powstała w 1999 roku.Od tego czasu systematycznie powiększamy nasz stan magazynowy (obecnie około 40.000 referencji ! ) oferując szeroki wybór części zamiennych do samochodów produkcji japońskiej , koreańskiej i europejskiej.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która swoją ofertą obejmuje tak szeroki asortyment części do w/w marek ( w naszym zasięgu ponad 1.000.000 części !).

Części do samochodów japońskich oraz koreańskich pochodzą z naszego bezpośredniego importu. W marcu 2009 roku nasza firma została wyłącznym dystrybutorem firmy Geparts na terenie Śląska. Dzięki temu obecnie możemy zaoferować swoim klientom jeszcze większy wybór części zamiennych do samochodów koreańskich i japońskich (są to części oryginalne oraz markowe zamienniki renomowanych azjatyckich firm)

Aktualnie zaopatrujemy wiele hurtowni motoryzacyjnych , sklepów oraz warsztatów na terenie naszego kraju. Od października 2005 roku dzięki aukcjom internetowym ALLEGRO pod nickiem JADARSJ udaje nam się z powodzeniem zaopatrywać także klientów detalicznych na terenie całej Polski a nawet Europy, ponieważ staramy się wystawiać najbardziej poszukiwane towary w najlepszych cenach. Niestety portal Allegro nie pozwala nam w pełni zaoferować naszego całego asortymentu. Dlatego uruchomiliśmy własny sklep internetowy w którym wreszcie możemy zaoferować naszą pełną ofertę części zamiennych do wszystkich pojazdów z naciskiem na samochody koreańskie i japońskie.

Naszym priorytetem jest rzetelna i uczciwa informacja o oferowanych przez nas produktach, możliwie najszybsza wysyłka oraz fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży.

Nasz cel od momentu powstania firmy jest nadal aktualny: zostać liderem na rynku lokalnym oraz krajowym.

Tagi

części samochodowe, części do samochodów, auto części, części eksploatacyjne, hurtownia motoryzacyjna, hurt, detal, części do samochodów japońskich, części do samochodów koreańskich, części do samochodów europejskich, audi części, części fiat, części ford, części kia, części honda, części mazda, części nissan, części opel, części peugeot, części renault, części subaru, serwis, serwis opon

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl