"Janmor" Sp. z o.o. - Przewody Zapłonowe

ul. Sikorskiego 15 15, 95-200 Pabianice tel. +48 (42) 213 12 52 tel. +48 (42) 213 12 52
Strona Internetowa: http://www.janmor.pl  Wyświetlono: 5902
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 213 12 34 - KSIĘGOWOŚĆ
www: http://www.janmor.pl
e-mail: biuro@janmor.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6 - 16

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

JANMOR Sp. z o.o. to światowej klasy dostawca systemów zapłonowych do motoryzacji.

Firma powstała w 1987 roku - odtąd znani jesteśmy jako producent przewodów zapłonowych do wszystkich możliwych marek pojazdów.

Produkcja i sprzedaż kabli zapłonowych stanowi podstawowy obszar naszej działalności. Uzupełnieniem oferty przewodów są cewki zapłonowe pojedyncze i zespolone, sklasyfikowane przez nas w postaci przeszło 280 referencji. Dostawcami cewek, które oferujemy naszym klientom są światowi wytwórcy OEM, dostarczający podzespoły na pierwszy, fabryczny montaż. Chwalimy się tym, że nasza oferta systemów zapłonowych jest jedną z najszerszych w Europie a już na pewno w Polsce. Co więcej nasz magazyn nie jest wirtualny, bo wszystkie pozycje asortymentowe mamy dostępne "od ręki".

Produkowane przez nas przewody zapłonowe oferujemy w dwóch podstawowych grupach surowcowych: linia ProLine - przewody w izolacjach i osłonach silikonowych - oferowana w najlepszej surowcowej wersji jest praktycznie wierną kopią wiązki oryginalnej oraz linia EcoLine - przewody w izolacjach i osłonach EPDM - wersja ekonomiczna, opracowana jako odpowiedź na specyficzne zapotrzebowania naszych klientów.

Potwierdzeniem i gwarancją jakości naszych produktów jest certyfikat angielskiej firmy BVQI ISO 9001:2008, który wdrożyliśmy w 2002 roku oraz wiele innych krajowych i międzynarodowych nagród i wyróżnień, takich choćby jak Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazela Biznesu.

Tagi

autogaz, auto-gaz, świece zapłonowe, kable wysokiego napięcia, przewody wysokiego napięcia, przewody zapłonowe, silikon, kable zapłonowe, świece, zapłon, kable, zapłonowa, wysokie napięcie, przewody, wiązek, Pabianice, przewód zapłonowy, producent przewodów zapłonowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl