Tapicerstwo Samochodowe M. Rothe

ul. Sportowa 20, 60-185 Skórzewo tfx. +48 (61) 814 38 55
Strona Internetowa: http://www.tapicer-rothe.poznan.pl  Wyświetlono: 3117
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (61) 814 38 55
www: http://www.tapicer-rothe.poznan.pl
e-mail: biuro@tapicer-rothe.poznan.pl

Opis firmy

Firma Rothe istnieje od 1990 roku.
Tradycja tapicerstwa sięga, aż lat przedwojennych, kiedy to dziadek mój wykonywał usługi w zakresie tapicerstwa samochodowego, między innymi w firmie AUTO - UNION.
W 1978 roku rozpocząłem naukę rzemiosła w warsztacie mego ojca, gdzie poznawałem pierwsze tajniki zawodu i dalej pracowałem i doskonaliłem sztukę tapicerstwa W 1990 roku rozpocząłem samodzielną działalność rzemieślniczą. Prowadzę szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, firm oraz dealerów samochodowych.

... dla dużych
Firma Rothe na początku swej działalności od 1990 roku mieściła się w Poznaniu na Dębcu, gdzie zajmowaliśmy się głównie wymianą tapicerki samochodowej, wykonaniem podsufitek w samochodach osobowych i dostawczych. Słynne fotele lotnicze do maluchów przysporzyły nam wtedy wiele pracy. Obecnie zakład się przebranżowił i nastawił na większe projekty.
Współpracujemy z zakładem ślusarskim, który wykonuje wszystkie elementy zabudowy, konstrukcje siedzeń i ścian grodziowych w przebudowywanych pojazdach, na przykład zamówionych przez Straż Miejską. Nowa siedziba firmy od kwietnia 2001 roku mieści się w Skórzewie. Wykonujemy kompleksowe zabudowy i adaptacje pojazdów samochodowych, na przykład aut dostawczych na osobowe minibusy. Przy okazji modernizacji wnętrza pojazdu możliwe są: wymiana wykładzin na podłodze, założenie nagłośnienia i oświetlenia, poręczy, montaż klimatyzacji i dodatkowego ogrzewania, wymiana szyb i ich przyciemnienie, jak i również montaż szyberdachu a nawet całej tapicerki w autobusie. Najczęstsze zabudowy dotyczą zwiększenia liczby miejsc w autach z 2-3 na 6-7. Przebudowujemy samochody na podwoziach średnich lub długich typu max. Z takich usług korzystają głównie firmy remontowe i budowlane, które muszą dowozić swych pracowników oraz sprzęt budowlany.

... i małych
Oprócz dużych zabudów, zakład dalej zajmuje się pracą typowo tapicerską taką jak:

  • podsufitki,
  • tapicerki, także ze skóry,
  • naprawa przetarcia boków i foteli powypadkowych.
Zamontować można również nowe zagłówki, przerobić fotele na lotnicze, zamówić miarowe pokrowce, itp.

Wysoką pozycję firmy przypieczętowaliśmy zdobyciem w 2008 roku cenionego wyróżnienia „Najwyższa Jakość w Motoryzacji' nadawanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością oraz Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu.

Tagi

fotel, fotele, fotele lotnicze, tapicerka, tapicerka samochodowa, pokrowce, przeróbki tapicerskie, wymiana tapicerki, tapicerki skórzane, zabudowy busów, tapicerki ze skóry, tapicerstwo, tkaniny obiciowe, szyby do busów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl