Zakład Automatyki i Elektroniki AUTOMATEX Sp. z o.o.
ul. Budziszyńska 78/lok.1, 60-179 Poznań tel. +48 (61) 868 95 09 tfx. +48 (61) 867 12 30 Strona Internetowa: http://www.automatex.com.pl Wyświetlono: 11668Dane kontaktowe
telefon: +48 (61) 868 95 09
tfx: +48 (61) 867 12 30
www:
http://www.automatex.com.pl
e-mail:
biuro@automatex.com.pl
Formy płatności
- gotówka
- przelew
Opis firmy
Adres biura:
ul. Pucka 29
60-454 Poznań
Firma została założona i rozpoczęła działalność w listopadzie 1991 r. Siedziba oraz oddział produkcyjny znajdują się w Poznaniu.
Specjalizujemy się w opracowywaniu i produkcji mikroprocesorowych urządzeń sterowania, regulacji i nadzoru dla zastosowań przemysłowych. Dwa podstawowe kierunki działalności to:
- urządzenia do sterowania oświetleniem ulicznym,
- układy automatycznego sterowania dla suszarni i parzelni drewna.
W obu dziedzinach jesteśmy znanym i znaczącym dostawcą na rynku krajowym. Współpracujemy między innymi z firmą ZM HAMECH Hajnówka, czołowym polskim producentem suszarń drewna, oraz firmą LE.KO. ze Świebodzina, również wyspecjalizowaną w produkcji i montażu komór suszarnianych. Od początku istnienia naszej firmy wyprodukowanych zostało ok. 750 układów automatyki, z czego kilkadziesiąt pracuje na Białorusi, w Rosji oraz na Litwie, Łotwie i Ukrainie.
Sterowniki oświetlenia są zainstalowane praktycznie w większości województw w Polsce, a ogólna liczba wszystkich obecnie pracujących zegarów astronomicznych sięga ponad 40.000 sztuk.
Tagi
sterowniki oświetlenia ulicznego, łączność z suszarnią przez komórkę, automatyka do suszarni drewna, falowniki w sterowaniu wentylatorami, miernik wilgotności drewna, sterownik obróbki termicznej drewna, urządzania do sterowania oświetleniem stacji PKP







