Surantex Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu, Handlu i Usług

os. Złotego Wieku 26/88, 31-618 Kraków tfx. +48 (14) 686 38 80 gsm. +48 504 288 434
Strona Internetowa: http://www.surantex.pl  Wyświetlono: 4742
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (14) 686 38 80
www: www.surantex.pl
e-mail: biuro@surantex.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00

Opis firmy

Przedsiębiorstwo SURANTEX powstało w 1990 roku. Działamy w branży surowców wtórnych już blisko dwadzieścia lat. Posiadamy doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Utrzymujemy kontakty handlowe z partnerami z całej Polski. Do Grupy naszych przyjaciół należą firmy:

ARCELOR MITAL POLAND S.A
STARMET - Stargard Szczeciński
ALNICO - Kraków
MAKAMEX - Skawina
ROBMET - Kraków
STENA POLSKA
TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A

Nasza firma ukierunkowana jest na odzysk metali kolorowych z kabli miedzianych, aluminiowych, ołowianych oraz niklowych. Prowadzimy także skup i sprzedaż metali kolorowych i stali.

SURANTEX prowadzi ilościową i jakościowa ewidencję odpadów zgodnie z ustawą o odpadach. Rocznie przetwarzamy setki ton kabli oraz metali kolorowych i stali. "SURANTEX - bliżej przyrody" to nasze motto w pracy i kontaktach handlowych. Każdy, kto osobiście gościł w naszym zakładzie przekonał się, iż nie jest to tylko puste hasło ale rzeczywista dewiza Firmy SURANTEX.
 

Tagi

Automyjnia, Wulkanizacja, Złom Stali Nierdzewnej, Złom PCV, Montaż i Naprawa Ogumienia, Ogumienie, Opony, Myjnia, Myjnia Bezdotykowa, Wymiana Opon, Felgi Aluminiowe, Klmiatyzacja, Nabijanie Klimatyzatorów, Miedź, Ołów, Aluminium, Mosiądz, Kable, Brąz, Złom Miedzi, Przerób Kabli CU, Usługi Granulacji Kabli, Złom Aluminium, Złom Stalowy, Odgrzybianie klimatyzacji, sórowce wtórne, złom mosiądzu, złom brązu, złom kabli, złom silników, złom transformatorów, przerabianie kabli

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl