PHU TKM Ewa Szwugier

ul. Hutnicza 4b, 81-061 Gdynia tel. +48 (58) 662 04 68 fax. +48 (58) 662 04 69
Strona Internetowa: http://www.tkm.com.pl  Wyświetlono: 15260
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 662 04 68
fax: +48 (58) 662 04 69
www: http://www.tkm.com.pl
e-mail: info@tkm.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:30 - 16:30

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma TKM reprezentuje w Polsce włoską firmę UNITERS S.P.A., która jest największym producentem preparatów do pielęgnacji skór na świecie. Lokalizacja firmy UNITERS w pobliżu największego zagłębia produkcji skór w Europie (w mieście Arizgnano) pozwala na stały dostęp do najnowszych technologii garbowania i wykańczania skór.
W jej ofercie znaleźć można ponad 350 produktów do skór, tkanin, drewna i kamieni naturalnych. Cała produkcja jest monitorowana przez system jakości ISO 9001. Obecnie produkty marki Leather Master® są dostępne w 70 krajach na 5 kontynentach.

Wszystkie produkty zostały stworzone i dopracowane w Centrum Badawczym we Włoszech przez Dr. Leo Tork i jego międzynarodowy zespół badawczy.

NASZA OFERTA obejmuje pełen zakres środków do czyszczenia i konserwacji skor meblowych i samochodowych, zestawy pielęgnacyjne, odplamiacze i środki do wykonywania napraw. Wykonujemy także usługi wyręczając naszych klientów.

Pracownicy firmy TKM dysponują fachową wiedzą z zakresu technik garbowania, obróbki skór i metod pielęgnacji, dzięki czemu jesteśmy profesjonalnie przygotowani do pracy w naszej dziedzinie. Słuzymy pomocą w każdej sprawia zwiazanej ze skórą: od codziennej pielęgnacji, poprzez usuwanie plam po porady jak naprawiać skóry w warunkach domowych.

Tagi

czyszczenie skór, konserwacja skór, preparaty do naprawy skór, preparaty do czyszczenia tkanin, barwniki do skór, pomorskie, usuwanie plam, skóry licowe, preparaty do konserwacji tkanin, skaje, preparaty do konserwacji skór, preparaty do konserwacji drewna, preparaty do czyszczenia skór, preparaty do czyszczenia drewna, pielęgnacja tkanin, pielęgnacja skór, pielęgnacja drewna, konserwacja drewna, leather master, leather car interior, textile master, zestawy naprawcze do skór, farby do skór, renowacje tapicerek ze skóry, renowacja mebli skórzanych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl