Wyświetlono: 4140
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (12) 420 47 67
fax: +48 (12) 420 47 56
www: http://www.oponyserwis.pl
e-mail: biuro@oponyserwis.pl

Opis firmy

Początki firmy Nowakowski & Szymański Sp. z o.o. sięgają końca lat 80-tych, kiedy to firma zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas serwisu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i my stopniowo rozwijaliśmy się.

Z początkiem lat 90-tych nawiązała się trwająca do dziś współpraca z największymi międzynarodowymi koncernami oponiarskimi. Nasza spółka z każdym rokiem pozyskiwała nowych klientów, oferując im coraz to bogatszy asortyment towarów i usług. Celem samym w sobie stało się szybsze i efektywniejsze spełnianie potrzeby klientów. Tak powstało motto: „Nam możesz zaufać”.

Tagi

Samochody - części Kraków, Samochody - części, części kraków, opony Kraków, michelin, bridgestone, opony firestone, myjnia, mechanika kraków, klimatyzacja kraków, opony jokohama, opony serwis, wulkanizacja Kraków, kleber, fulda, kormoran, dayton, dębica, point-s, felgi, topla, centra, bosch, wymiana opon Kraków

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl