"Rosiak i Syn" Sp. z o.o.

ul. Poznańska 168/170, 62-052 Komorniki tel. +48 (61) 893 69 50 tel. +48 (61) 893 69 51
Strona Internetowa: http://rosiakisyn.com.pl  Wyświetlono: 5673
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 893 69 51
www: http://rosiakisyn.com.pl
e-mail: rosiak@dealer.renault.com.pl

Opis firmy

 

HISTORIA FIRMY

Firma Rosiak i Syn w branży motoryzacyjnej działa od ok. 15 lat. W 2000 r. zaczynaliśmy jako dealer i autoryzowana stacja obsługi Daewoo FSO, a w 2003 r. przekształciliśmy się w Koncesję Renault.

W ciągu niespełna roku firma Rosiak i Syn sp. z o.o. odnotowała znaczące sukcesy nie tylko na rynku lokalnym ale także ogólnopolskim, co pozwoliło jej stać się jedynym w Poznaniu CENTRUM OBSŁUGI FIRM.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się Koncesjonerem Renault i Dacia w Poznaniu dysponując największą powierzchnią wystawową oraz największym serwisem. Naszym klientom proponujemy kompletną prezentację gamy samochodów Renault i Dacia w tym pojazdów modyfikowanych i specjalistycznych a także najszerszą gamę usług serwisowych.

W 2006 roku uzyskaliśmy koncesję na sprzedaż marki Dacia i od tego momentu jesteśmy liderem sprzedaży tej marki na wielkopolskim rynku.

W 2010 natomiat stalismy sie autoryzowanym serwisem i dostawcą części zamiennych dla marki Nissan.

W firmie zatrudnionych jest ponad 100 wyszkolonych pracowników, którzy wciąż podwyższają swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach potwierdzanych ogólnoeuropejskimi certyfikatami i dyplomami.

Jako największy i najnowocześniejszy serwis obsługujemy klientów indywidualnych, małe i duże firmy posiadające od kilku do kilkuset samochodów w swoim parku, z którymi jesteśmy związani umową serwisową. Firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i wierzą w naszą fachowość to m.in.: ARVAL, Kompania Piwowarska, Poczta Polska, TRANSPOST, Lyreco, LIMARO i wiele innych.

Świadczymy także usługi powypadkowe i w związku z coraz większą ilością zgłaszanych szkód w naszej firmie uruchomiliśmy jednką z najnowocześniejszych w Wielkopolsce, blacharnię i lakiernię.

Dla klientów korzystających z usług naszego serwisu mamy do dyspozycji ok. 30 samochodów zastępczych, w tym także auta dostawcze.

Potwierdzeniem naszej doskonałej jakości mogą być uzyskane przez firmę liczne certyfikaty i wyróżnienia m.in.: w 2003 firma Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało nam Certyfikat Najwyższej Jakości; w 2005 znaleźliśmy się w rankingu 100 Najlepszych Firm Wielkopolski a 2007 rok przyniósł nam nagrodę GRAND PRIX _ Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i Publicystów w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne.

Jesteśmy również importerem samochodów dostawczych. W dwóch punktach - w Polsce i Niemczech posiadamy w ciągłej sprzedaży ok. 300 samochodów.

 

Rosiak i Syn Sp. z o.o.
ul. Bulwar Gdański 13
70-601 Szczecin
tel: (91) 4310200
fax: (91) 4624012

Tagi

renault, dacia, poznań, szczecin, blacharnia, samochody dostawcze, używane, samochody sprzedaż, jazda próbna, części zamienne, części, serwis, pojazdy modyfikowane, salony renault, sprzedaż samochodów, sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż samochodów uzywanych, sprzedaż części samochodowych, serwis mechaniczny, serwis lakierniczy, serwis blacharski, serwis samochodowy

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl