Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego GAKSO. Grzegorz Markowski

ul. Bogusławskiego 2/p.53 IIIp, 80-958 Gdańsk tel. +48 (58) 320 73 63 tfx. +48 (58) 320 73 64
Strona Internetowa: http://www.gakso.gd.pl  Wyświetlono: 12456
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 320 73 63
tfx: +48 (58) 320 73 64
www: http://www.gakso.gd.pl
e-mail: gakso@gakso.gd.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego (GAKSO) jest placówką o charakterze oświatowej, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, od czterech lat działamy na terenie Województwa Pomorskiego. Siedzibą firmy jest Gdańsk przy ulicy W.Bogusławskiego 2 p.53 (budynek BGŻ).
Właścicielem GAKSO i DZ jest Grzegorz MARKOWSKI, skupiający wokół siebie wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę dydaktyczną. W naszej Akademii szczególną uwagę zwracamy na indywidualizację kształcenia, poprzez systematyczną ocenę postępów w nauce poszczególnych uczestników oraz zwiększając pomoc wobec osób mających trudności w procesie nauczania.
W celu podniesienia rangi firmy staramy się o uzyskanie Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 co pozwoli nam podnieść poziom procesu szkolenia zgodnie z normami europejskimi.
Przez wprowadzenie do szkolenia nowych pomocy dydaktycznych tj. sprzęt audio - tele, komputery, plansze, rzutniki, przeźrocza, podnosimy na wyższy poziom jakość prowadzonych wykładów. W ramach bloku samoobrony i technik interwencyjnych każdy słuchacz ma możliwość ćwiczenia z pałką "TONFA".
Firma Nasza posiada na dzień dzisiejszy największy w województwie arsenał broni, który jest wykorzystywany przez naszych słuchaczy w czasie realizacji bloku wyszkolenia strzeleckiego, oraz doskonalenia zawodowego. W naszym arsenale posiadamy pistolety: P - 64; P - 83; GLOCK; Pm 84 P "GLAUBERYT"; Pm 98 "GLAUBERYT"; strzelba 12/70 Mossberg, dostęp do amunicji oraz strzelnicy.
Nasze szkolenia pozwoliły przekwalifikować się setkom osób, oraz uzyskać licencję pracownika ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia. Realizujemy program zawarty w załączniku nr 1 i 2 do Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r. (poz. 371)

Tagi

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony, Gdańska Akademia Doskonalenia Zawodowego, GAKSO, licencja pracownika ochrony fizycznej pierwszego, licencja pracownika ochrony fizycznej drugiego stopnia, kursy i szkolenia, szkolenia BHP, szkolenie służb porządkowych, licencje, kursy ochroniarskie, doskonalenie zawodowe, ochrona, kursy ze sprawności ruchowej, szkolenia strzeleckie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl