Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University Wydział Zamiejscowy w Tarnowie

ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów tel. +48 (14) 632 62 41 tel. +48 (14) 632 62 12
Strona Internetowa: http://www.tarnow.wsb-nlu.edu.pl  Wyświetlono: 4058
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (14) 632 62 12
fax: +48 (14) 629 60 48
www: http://www.tarnow.wsb-nlu.edu.pl
e-mail: tarnow@wsb-nlu.edu.pl

Opis firmy

O Uczelni

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University to miejsce, gdzie panuje doskonały klimat na studia. Tworzą go nie tylko piękne otoczenie i nowoczesne zaplecze dydaktyczne, ale nade wszystko wysoka jakość kształcenia i renomowana kadra dydaktyczna. WSB-NLU to zaufanie, przyjaźń oraz atmosfera szacunku i zrozumienia, którą tworzą studenci, wykładowcy oraz pracownicy administracji.

Od 1991 roku z sukcesem kształcimy młodych ludzi i uczymy ich wiary w siebie. Motywujemy naszych Studentów do podejmowania inicjatyw i mierzenia się z nawet najbardziej szalonymi pomysłami. Wspólne zaangażowanie pracowników szkoły oraz umiejętność kreatywnego myślenia, umożliwiło wielu Absolwentom realizowanie swoich zawodowych ambicji. Ich otwarte umysły, elastyczność i odpowiedzialność już dziś pozwalają im budować nie tylko własną pomyślność, ale realnie wpływać na poziom życia społeczeństw, w których żyją.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy to miejsce - Uczelnię stawiającą na praktykę i elastycznie dostosowującą się do indywidualnych aspiracji jej Studentów.

Tagi

szkoła wyższa, szkoły wyższe, uczelnia Tarnów, uczelnie Tarnów, studia dzienne Tarnów, studia zaoczne Tarnów, informatyka Tarnów, marketing Tarnów, kursy językowe Tarnów, studia stacjonarne Tarnów, studia niestacjonarne Tarnów, studia I stopnia Tarnów, WSB, WSB-NLU, WSB Tarnów, WSB-NLU Tarnów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl