"Amanda" Fabryka Nici Sp. z o.o.

ul. Łochowska 4, 66-100 Sulechów tel. +48 (68) 385 07 16 fax. +48 (68) 385 07 15
Strona Internetowa: http://www.amanda-threads.com  Wyświetlono: 9253
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (68) 385 07 16
fax: +48 (68) 385 07 15
www: http://www.amanda-threads.com
e-mail: amanda@amanda.com.pl

Opis firmy

Fabryka Nici AMANDA powstała w 1989 roku jako pierwsza w Polsce prywatna firma zajmująca się produkcją nici. Dzięki wdrażaniu coraz to nowych technologii, Fabryka Nici AMANDA jest dzisiaj nowoczesną fabryką spełniającą każde wymagania klientów. Od początku działalności fabryki naszym założeniem jest sprostanie wymaganiom jakościowym stawianym przez klientów, zarówno w sferze procesu technologicznego, produktu, jak i serwisu produkowanych nici.

Szczycimy się posiadaniem certyfikatów, referencji i pozytywnych ocen naszych produktów wydanych przez m.in. Instytut Inżynierii Materiałów Włókienniczych i Wojskowy Ośrodek Badawczo - Wdrożeniowy Służby Mundurowej w Łodzi. W naszych działaniach kierujemy się mottem: "Nici do zadań specjalnych", co oznacza przemyślaną filozofię działania firmy, polegającą na dostarczeniu klientowi produktów, serwisu i wsparcia technicznego dobranego do jego indywidualnych potrzeb.

Posiadamy własne laboratorium kolorystyczne oraz farbiarnię, dzięki czemu możemy realizować zamówienia "pod próbkę", czyli dobrać kolor naszych nici do dostarczonego przez klienta wzorca. Standardową produkcję stanowią nici odzieżowe i techniczne z przędz poliestrowych z włókien ciętych, ciągłych, rdzeniowych, teksturowanych oraz poliamidowych dla różnego rodzaju zastosowań w szerokiej gamie kolorystycznej o zróżnicowanych wielkościach nawojów i numeracjach.

Analizę jakościową naszych produktów przeprowadzamy we własnym laboratorium metrologicznym, co pozwala nam na ciągłą kontrolę jakości nici, której poddawana jest każda partia produkcyjna. Na życzenie klienta parametry wyprodukowanych nici potwierdzamy stosownym świadectwem jakości.

Współpracujemy z firmami spedycyjno - transportowymi oraz posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucyjną, co umożliwia dostarczenie każdej partii towaru w dowolne miejsce w kraju w ciągu 24 godzin. Fabryka Nici AMANDA intensywnie rozwija eksport, zarówno do krajów Unii Europejskiej, jak i do naszych Wschodnich Sąsiadów.

Tagi

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl