Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe PASMASZ S.C.

ul. 11 Listopada 34, 43-300 Bielsko-Biała tel. +48 (33) 811 81 22
Strona Internetowa: http://www.pasmasz.pl  Wyświetlono: 4033
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (33) 811 81 22
www: www.pasmasz.pl
e-mail: biuro@pasmasz.pl

Opis firmy

Firma P A S M A S Z została utworzona w 1995 roku przez Stanisława i Grażynę Dudzik. Zajmujemy dwukondygnacyjny lokal przy ulicy 11 listopada 34 w Bielsku-Białej. Współpracujemy z 50 dostawcami z całej Polski.

Po dużych wysiłkach włożonych w rozwój firmy i rozszerzenie asortymentu możemy zaoferować naszym klientom ponad 3000 artykułów z branży pasmanteryjnej. Godny uwagi jest również dział z włóczkami i akcesoriami przydatnymi przy robótkach ręcznych. Prowadimy kursy robienia biżuteri oraz filcowania. Dla osób lubiących szycie mamy wykroje firmy BURDA oraz stoisko z maszybami do szycia firm Husqvarna, Pfaff, Toyota, Elna. W ofercie posiadamy także maszyny przemysłowe.

Staramy się nadążać za panującą modą i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rzeszy klientów szyjących zarówno zawodowo jak i traktujących szycie jako bardzo miłe hobby.

Tagi

krawieckie dodatki Bielsko-Biała, krawiectwo, przybory krawieckie, pasmanteria, hafciarki komputerowe, taśmy ozdobne, przybory dziewiarskie, koronki, nici, dodatki krawieckie, sprzedaż overlocków, wykroje krawieckie, sklep krawiecki, haft, maszyny do szycia

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl