"Sankra" Zakład Produkcji Wszywek i Etykiet Odzieżowych Krystyna Glapska i Tomasz Wargulak

ul. Ogrodowa 72/74, 91-071 Łódź tel. +48 (42) 632 35 58 fax. +48 (42) 633 18 75
Strona Internetowa: http://www.sankra.com.pl  Wyświetlono: 9509
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 253 45 59 - Marketing
fax: +48 (42) 633 18 75
www: http://www.sankra.com.pl
e-mail: office@sankra.com.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka

Opis firmy

 

Firma Sankra jest znanym i sprawdzonym od wielu lat producentem wszywek i etykiet. Firma powstała w 1990 roku. Dzięki konsekwencji w realizowaniu wyznaczonych celów i profesjonalnemu podejściu do klienta szybko zyskaliśmy stabilną pozycję na rynku.

Z naszych usług korzysta wielu znanych krajowych i zagranicznych producentów takich jak: Ahlers, Próchnik, Rawa Mode, Fashion Shaz i wielu innych.

Wieloletnia współpraca ze światowym liderem w branży dodatków krawieckich daje nam stały dostęp do najlepszych surowców i nowinek technologicznych.

Proponujemy Państwu pomoc w zaprojektowaniu wszywek, etykiet, znaków firmowych, a także we właściwym oznakowaniu wyrobów, zgodnym z polskimi i międzynarodowymi normami.Zapewniamy wysoką jakość, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Udział w międzynarodowych i krajowych targach nie tylko pozwala nam na zaprezentowanie szerokiej gamy naszych produktów, ale przede wszystkim daje możliwość zapoznania się z nowymi trendami i tym samym sprostania oczekiwaniom naszych Klientów.

Tagi

dodatki krawieckie, drukowane, etykiety, kody kreskowe, metki, nalepki, naszywki, odzieżowe, przepisy konserwacji, przepisy prania, przywieszki, rozmiarówki, składy surowcowe, wszywki, żakardowe dodatki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl