Wyświetlono: 4246
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 530 09 13
www: http://www.davinci.pl
e-mail: handlowy@davinci.pl

Opis firmy

 

                                                                                     Marka Da Vinci to synonim luksusu i elegancji. Od 1989 roku ubiera najbardziej wymagających.O jej wysokiej jakości i perfekcji  świadczą nie tylko produkty ale również inne szczegóły, dzięki którym marka Da Vinci staje się rozpoznawalna i jest wzorem dla innych marek – kolekcja, logo,  prezentacja  produktów.

Da Vinci spełnia wszystkie kryteria, jakie muszą odpowiadać produktom luksusowym. Powstają one dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi profesjonalistów. Wysokie standardy, których spełnienie firma stawia sobie za główny cel sprawiają, że wyprodukowane koszule męskie i bluzki damskie trafiają do sklepów  na całym świecie.

Da Vinci to spółka z polskim kapitałem, a jej kolekcja powstaje w Polsce. Mężczyźni, którzy chcą zamówić garnitur lub koszulę na miarę nie muszą już zamawiać w Londynie,  gdyż mogą skorzystać z usług firmy Da Vinci.

Kolekcja Da Vinci to nie tylko oferta tworzona dla mężczyzn ale również dla kobiet i dzieci.

 

Tagi

koszule biznesowe, koszule na miare, bluzki, bluzki damskie, koszule korporacyjne, moda, odzież, koszule ślubne, moda Warszawa, moda Tczew, pomorskie odzież, pomorskie moda

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl