Hurtownia Odzieży Eleganckiej SHARK Sp. J.

ul. Obornicka 251, 60-693 Poznań tel. +48 (61) 822 69 71 tel. +48 502 622 433
Strona Internetowa: http://www.shark.com.pl  Wyświetlono: 5725
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 502 622 433
www: www.shark.com.pl
e-mail: biuro@shark.com.pl

Opis firmy

Firma "SHARK" prowadzi swoją działalność handlową od 1991r.

Salon Odzieży "SHARK" ma swoją siedzibę przy ul. Obornickiej 251 w Poznaniu. Firma oferuje w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej odzież damską i męską na każdą okazję.

Szczycimy się faktem, iż 90% naszej oferty handlowej stanowią wyroby producentów krajowych. Kluczowi dostawcy to małe i średnie firmy z Poznania, jak również z innych miast Polski.

Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów, cały czas poszerzamy swoją ofertę handlową aby sprostać Państwa wymaganiom. Pragniemy również z dumą przyznać, iż stale powiększające się grono Naszych Stałych Klientów stanowi dla nas najlepszą mobilizację do ciągłej, wytężonej pracy, mającej na celu jak najlepszą realizację Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań Naszych Klientów zapraszamy Państwa przez 7 dni w tygodniu, zapewniamy dogodny dojazd i duży parking.

Tagi

Salon eleganckiej odzieży, odzież ślubna, garsonki, spódnice, bluzki, sweterki, gorsety, odzież damska, odzież klasyczna, odzież męska, polecamy odzież wizytową, odzież Poznań

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl