"Garbarnia Szczakowa" S.A. Tannery

ul. Szklarska 5, 43-602 Jaworzno tel. +48 (32) 617 74 21 tel. +48 (32) 617 74 48
Strona Internetowa: http://www.szczakowa.pl  Wyświetlono: 24211
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (32) 614 25 63 - Dział handlu zagranicznego
fax: +48 (32) 617 74 23
www: http://www.szczakowa.pl
e-mail: biuro@szczakowa.pl, a.abramek@szczakowa.pl - Dział handlu zagranicznego English, j.cehlar@szczakowa.pl - Dział handlu zagranicznego - Deutsch/Slovakish/Czechish

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

„Garbarnia Szczakowa” S.A. rozpoczęła działalność w 1998 roku. Powstała ona na bazie państwowego przedsiębiorstwa Zakład Garbarski Szczakowa. Dzięki przeprowadzeniu niezbędnych zmian w infrastrukturze przemysłowej oraz szybkiej modernizacji parku maszynowego nasz zakład należy obecnie do grona najlepszych w branży. Dalekosiężna polityka inwestycyjna przyczyniła się do rozwoju „Garbarni Szczakowa” i zajęcia przez nią miejsca wsród liderów w Polsce.

Nasze produkty to przede wszystkim skóry i dwoiny bydlęce z przeznaczeniem na obuwie męskie, damskie i dziecięce. Posiadamy także w naszej ofercie skóry przenaczone na obuwie wojskowe oraz skóry galanteryjne. Skóry nasze oferujemy w wielu grubościach, wykończeniach i kolorach w zależności od życzeń naszych Klientów.

Oferujemy produkty wytworzone w oparciu o wyselekcjonowany surowiec, dobrą i sprawdzoną technologię oraz wysokiego standardu produkty chemiczne uznanych firm polskich i zagranicznych wytwarzających środki pomocnicze dla garbarstwa, co decyduje o uzyskaniu wysokiej jakości produktu finalnego. Stale dbamy o to by podążać za najnowszymi trendami w modzie, odwiedzamy regularnie targi we Włoszech i innych krajach. Stale wprowadzamy do swojej produkcji nowe, modne skóry zgodne z aktualnie preferowanymi wzorami.

Garbarnia posiada własne zaplecze rozwojowe gdzie prowadzone są prace nad nowymi produktami oraz laboratorium fizykochemiczne testujące każdą partię skóry.

Tagi

Tannery, Polish tannery, Leather, Polish wet blue, Polish wet blue bulls, Polish wet blue cows, Polish wet blue calves, garbarnia, skóry, skóry naturalne, usługi garbarskie, garbowanie, Polska Garbarnia, dwoina, byki, jałówki, cielaki, krowy, skóra, Wet Blue

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl