"Aga" Agnieszka Łobacz

ul. Łąkowa 7a/6, 90-562 Łódź tel. +48 (42) 648 10 85 fax. +48 (42) 648 10 75
Strona Internetowa: http://www.style.net.pl  Wyświetlono: 6625
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 648 10 85
fax: +48 (42) 648 10 75
www: http://www.style.net.pl
e-mail: stylee@wp.pl

Opis firmy

Zajmujemy sie importem wysokiej jakości tkanin odzieżowych. Produkty sprowadzamy z Chin, Indii, Korei, Włoch oraz Indonezji. Wieloletnia współpraca umożliwiła nam pozyskanie bardzo dobrych i rzetelnych producentów. Dzięki uzyskanemu doświadczeniu w branży tekstylnej firma "Style" to przede wszystkim dynamiczny rozwój, konsekwencja w realizacjach, oraz otwartość na nowe wyzwania, tak aby sprostać aktualnym oczekiwaniom naszych Klientów. Na bieżąco staramy się, aby nasza oferta składała się z propozycji o bogatej kolorystyce oraz unikatowym wzornictwie, które z pewnościa znajdą Państwa uznanie. Oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapewniamy równiez profesjonalne doradztwo w zakresie nowych trendów na rynku. Tkaniny dostarczamy do Klienta za posrednictwem firm spedycyjnych lub własnym transportem.

Tagi

bawełny, tkaniny wizytowe, tkaniny skóropodobne, tkaniny odzieżowe, tkaniny Łódź, tkaniny spodniowe, tkaniny sukienkowe, wełny, żakard, tkaniny i dzianiny Łódź, tkaniny garsonkowe, tkaniny bluzkowe, tkaniny, satyny, lny, jedwab, Łódź, dzianiny

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl