P.P.U.H. "TED-BUD"

ul. Gen.Hallera 55, 43-200 Pszczyna tfx. +48 (32) 326 32 00 tel. +48 (32) 447 36 02
Strona Internetowa: http://www.ted-bud.pl  Wyświetlono: 9546
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (32) 326 32 00
www: http://www.ted-bud.pl
e-mail: ted-bud@wp.pl

Formy płatności

  • gotówka

Opis firmy

Firma „Ted-Bud” została założona w 1995 roku i od samego początku specjalizowała się w sprzedaży tkanin. W naszej ofercie mamy głównie tkaniny pościelowe, sztruksy, tkaniny surowe, z przeznaczeniem na odzież roboczą, pościele. Tkaniny te pochodzą z polskich zakładów oraz z Czech i Pakistanu.   Współpracujemy z producentami odzieży, hurtownikami oraz producentami mebli. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną.   Dzięki bogatej ofercie możemy naszym Klientom zapewnić duży wybór i wysoką jakość.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy.

Tagi

hurtownia tkanin Pszczyna, hurtownia tekstylna śląskie, Ted-Bud Pszczyna, sztruksy, tkaniny surowe, tkaniny pościelowe, tkaniny na odzież roboczą, tkaniny ubraniowe, sprzedaż tkanin, ręczniki, pościele, koce, województwo śląskie, tkaniny, flanela, kora, satyna, bawełna, drelich, len, prześcieradła, haft

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl