"S.I.C." Sp. z o.o.

ul. Romana 40/42, 93-370 Łódź tel. +48 (42) 640 26 40 tel. +48 (42) 640 26 41
Strona Internetowa: http://www.sic.com.pl  Wyświetlono: 5166
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 640 26 41
www: http://www.sic.com.pl
e-mail: laura@sic.com.pl

Opis firmy

Szanowni Państwo.
 

Firma S.I.C. powstała we wrześniu 1994 roku jako spółka z o.o. Założycielami firmy są potomkowie łódzkiego rodu fabrykanckiego, którzy przybyli do „Ziemi obiecanej” na początku XIX wieku z terenów Wirtembergii. Rozkwit przemysłu włókienniczego na terenie Łodzi w tamtym okresie sprzyjał rozwojowi firmy.

Wiekowe doświadczenia połączone z nowoczesnymi metodami produkcji i silnie rozwiniętym działem marketingu pozwoliły na znaczne zwiększenie obrotów firmy w ostatnich latach. Współpraca z wiodącymi producentami papierów transferowych oraz tkanin meblowych i dekoracyjnych na świecie, daje nam pozycję lidera na rynku polskim. Stałe dostawy tkanin pozwalają na utrzymywanie stanów magazynowych na poziomie 1.500.000 metrów, co przekłada się na bardzo szybką realizację zamówień do naszych kontrahentów. Zapasy papierów transferowych w ilości 800.000 metrów to baza kolekcji obejmującej około 1000 różnych wzorów.

Dystrybucją naszych produktów zajmuje się doświadczony sztab handlowców, którzy docierają do firm w Polsce i za granicą. Naszymi odbiorcami zagranicznymi są firmy z Niemiec, Rosji, Słowacji, Czech, Rumuni, Węgier.
Z myślą o przyszłości firmy zwracamy dużą uwagę na nowoczesne wzornictwo i kolorystykę. Corocznie bierzemy udział jako wystawcy w branżowych targach FURNIFAB w Poznaniu. Odwiedzamy najważniejsze targi tekstylne na świecie, dzięki czemu podążamy za trendami na rynkach światowych.

Oferujemy dogodne warunki współpracy oraz dostawę zamawianych tkanin w ciągu dwóch dni roboczych, w zależności od dostępności towaru na magazynie.
Zapraszamy do współpracy.

Tagi

tkaniny, dzianiny, tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe, sprzedaż tkanin, firany, zasłony, importer tkanin, tkaniny meblowe, łódzkie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl