"Taxus" Drogi i autostrady. Małgorzata Guran

ul. Zielonogórska 1, 66-006 Ochla tfx. +48 (68) 321 13 90 gsm. +48 604 147 290
Strona Internetowa: http://taxuszg.pl  Wyświetlono: 10033
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (68) 321 13 90
www: http://taxuszg.pl
e-mail: ttaxus@taxuszg.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma Taxus działa od 1998 roku. Specjalizujemy się w pracach przygotowawczych pod inwestycje drogowe oraz budowlane. Od początku istnienia firmy podstawą działalności były prace ziemne z wykorzystaniem materiału roślinnego. Nasz zespół składa się z wykształconych i doświadczonych fachowców. Każdą inwestycje staramy się obsłużyć fachowo i profesjonalnie ku zadowoleniu naszych klientów.

Nasza firma zajmuje się zagospodarowaniem i pielęgnacją terenów zielonych administrowanych przez miasta jak też na terenach spółdzielni i prywatnych . Wykonujemy projekty zieleni, nawodnień automatycznych i sami je realizujemy.

 

Nasza oferta:
- prace przygotowawcze pod inwestycje drogowe
- usługi transportowe
- prace ziemne koparkami
- usługi podnośnikami koszowymi
- sprzedaży materiału roślinnego
- zakładanie terenów zielonych
- pielęgnacja zieleni
- prześwietlanie koron i wycinka drzew
- usługi brakarskie
- usługi w zakresie sprzątania

Tagi

Usługi ogrodnicze Ochla, Sprzedaż materiału roślinnego, Zakładanie terenów zielonych, Pielęgnacja zieleni, Wycinka drzew, Prześwietlanie koron drzew, Usługi w zakresie sprzątania, Usługi brukarskie, usługi ogrodnicze ogrody, rośliny zakładanie ogrodów, pielęgnacja zieleni wycinka drzew, Ogrodnicze artykuły, sprzęt, Ogrodnicze usługi, ogród i pielęgnacja, ogrodnictwo lubuskie, ogrodnictwo Ochla, pielęgnacja, prace ziemne koparkami, prześwietlanie koron i wycinka drzew, roboty podnośnikami koszowymi, sprzęt ogrodniczy, transport, zakładanie zieleni

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl