Hurtownia Artykułów Metalowych Chle-Mar

ul. Świerkowa 4, 32-040 Rzeszotary tfx. +48 (12) 270 40 22
Strona Internetowa: http://www.chle-mar.pl  Wyświetlono: 16679
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 270 40 22
www: http://www.chle-mar.pl
e-mail: hurtownia@chle-mar.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma Chle-Mar jest kompleksową hurtownią artykułów metalowych, działającą na rynku od ponad dziesięciu lat. W chwili obecnej z powodzeniem działamy na terenie całej Polski jak również poza granicami naszego kraju. Zawsze stawialiśmy na rozwój naszej firmy, tak aby zapewnić kompleksową obsługę zarówno hurtowni jak i odbiorców detalicznych. Długoletnie kontakty z producentami pozwoliły nam zaoferować jedne z najniższych cen na rynku.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta okaże się dla Państwa interesująca i przyczyni się do nawiązania współpracy. Sprzedaż prowadzimy na miejscu jak również dostarczamy towar własnym transportem i firmami spedycyjnymi.

Chle-Mar to firma, która spełnia wszystkie wymagania swoich klientów! Każdy klient jest dla nas ważny!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Tagi

chemia budowlana, łańcuchy, armatura, liny, artykuły metalowe, narzędzia budowlane, rusztowania, narzędzia ręczne, drabiny, elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze, technika zamocowań, okucia budowlane, artykuły elektryczne, narzędzia spawalnicze, artykuły ścierne, hurtownia przemysłowa, narzędzia, galanteria metalowa, Świątniki Górne, artykuły malarskie, małopolskie, artykuły ochronne, Rzeszotary, okucia meblowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl