"Cobe" S.C.

ul. 3 Maja 56, 81-850 Sopot tel. +48 (58) 550 20 81 tfx. +48 (58) 550 15 68
Strona Internetowa: http://www.cobe.com.pl  Wyświetlono: 5716
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 550 20 81
tfx: +48 (58) 550 15 68
www: http://www.cobe.com.pl
e-mail: biuro@cobe.com.pl

Opis firmy

Przenośniki zabierakowe

Przenośniki zabierakowe podajace do pakowarek:

- warzywa i owoce mrożone,
- wyroby cukiernicze.

Wyposażone w taśmy elastyczne lub segmentowe, posiadające zabieraki i prowadnice boczne.

Przenośniki łukowe taśmowe

Przenośniki łukowe taśmowe z bębnem napędowym stożkowym lub przejściem "nożowym" do transportu drobnych elementów. Łuki rolkowe na rolkach stożkowych: grawitacyjne lub napędzane.

Przenośniki ślimakowe

Przenośniki ślimakowe o różnej długości i średnicy. Zbiornik na surowiec może posiadać mieszadło. Wygodny demontaż ułatwia mycie. Kompletne sterowanie do współpracy z pakowarką.

 

Przenośniki inspekcyjne

Przenośniki inspekcyjne do warzyw i owoców świerzych i mrożonych. Wyposażone w autonomiczne sterowanie, koła jezdne, oświetlenie, system mycia taśmy oraz zdmuchiwania wody z surowca.

Podajniki preform

Podajniki preform do maszyn wydmuchujących butelki PET. System orientowania i zakładania preform z chwytakiem, uniwersalny dla różnych wielkości preform.

Tagi

przenośniki, podajniki, systemy podająco-ważące, kontrolery szczelności, przenośniki zbierakowe, przenośniki ślimakowe, podajniki preform, przenośniki inspekcyjne, systemy transportowe, linie technologiczne, urządzenia ważąco-pakujące, Sopot, pomorskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl