"Rutex" Sp. z o. o.

ul. św. Rocha 175, 42-200 Częstochowa tfx. +48 (34) 366 68 48 tfx. +48 (34) 366 68 20
Strona Internetowa: http://www.rutex.czest.pl  Wyświetlono: 5607
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (34) 366 68 20
tfx: +48 (34) 366 68 48
www: http://www.rutex.czest.pl
e-mail: rutex@rutex.czest.pl

Opis firmy

Przedsiebiorstwo jest autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej fimy 3M / SCOTCH / w zakresie dostaw linii ELEKTRO, TELCOM, KLEJE i TAŚMY PRZEMYSŁOWE , TAŚMY SPECJALISTYCZNE , MATERIAŁY BHP , ZYWICE oraz MATERIAŁY SCIERNE.
Kompletujemy zestawy muf i głowic 3M dla linii NN i SN oraz dostarczamy te materiały z innych czołowych firm jak Rayche, Cellpack , Barnier , Bishop.
Dostarczamy żywice do robót elektroizolacyjnych , transformatorów, i izolacji silników, a także odrebną grupę żywic proszkowych do robót antykorozyjnych.
Zabezpieczamy dostawy produktów firm krajowych i zagranicznych do potrzeb energetyki, górnictwa i przemysłu jak RADPOL, ABB, ERGOM , APENA, SPAMEL, LEGRAND, RELPOL oraz osprzęt oświetleniowy i źródła światła PHILIPS i ELGO.
Rozszerzyliśmy asortyment o dostawy klejów i taśm przemysłowych i specjalistycznych / teflon, włókno szklane, poliester, kapton. /Ponadto wprowadziliśmy do sprzedaży grupę MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH do różnorodnych zastosowań w szeregu bran. przemysłowych. Poniżej podajemy przykładowe pozycje materiałów z poszczególnych linii.

Tagi

elektrotechnika, materiały izolacyjne, izolatory, izolacja, taśmy izolacyjne, taśmy, mufy przelotowe, mierniki temperatury, kapturki zimnokurczliwe, głowice zimnokurczliwe, materiały termokurczliwe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl