PCE Polska Sp. z o.o.

ul. Zielona 12, 58-200 Dzierżoniów tel. +48 (74) 831 76 00 fax. +48 (74) 831 17 00
Strona Internetowa: http://www.pce.pl  Wyświetlono: 10052
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (74) 831 76 00
fax: +48 (74) 831 17 00
www: http://www.pce.pl
e-mail: pce@pce.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka

Opis firmy

PCE Polska należy do wiodących na świecie producentów osprzętu siłowego i rozdzielnic. Konsekwentny rozwój produktów od 30 lat ukierunkowany jest na potrzeby i korzyści użytkownika takie jak: szybki montaż, krótkie terminy dostaw, indywidualne wykonania.

Szeroki asortyment ok.12 000 produktów pokrywa w całości potrzeby najbardziej wymagających elektroinstalatorów. Rozwój produktów realizowany przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno-konstruktorską umożliwia nadążanie za technologicznymi i cenowymi wymaganiami rynku. Zamieszczony w katalogu asortyment produkowany jest przy użyciu nowoczesnych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych i znany jest na całym świecie.
 
Nasze produkty są przystosowane do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych np.: w tunelach, kopalniach, elektrowniach, na kolei, w przemyśle ciężkim. Dzięki przyjaznej dla montażu konstrukcji i wysokiej jakości materiałom z których są wykonane z powodzeniem stosowane są w aparaturze, maszynach, urządzeniach przemysłowych i wydobywczych, w pojazdach samochodowych.

Wyróżniającą nas cechą są krótkie terminy realizacji zamówień, które uzyskujemy dzięki elastycznej produkcji i systemowi magazynowania. Wydajne metody produkcji i nieskomplikowany sposób przyjmowania i realizacji zamówień sprawiają, że nasze produkty posiadają konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
 

Tagi

przemysłowe gniazda i wtyczki, gniazda zabudowane, artykuły elektryczne, wtyczki, rozdzielnice, gniazda, łączniki krzywkowe, obudowy, przedłużacze, puszki, osprzęt siłowy, osprzęt jednofazowy z gumy, osprzęt niskonapięciowy, zwrotnice faz, gniazda z wyłącznikiem, rozgałęziacze potrójne, osprzęt przeciwwybuchowy, zestawy gniazd przenośne, zestawy gniazd stacjonarne

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl