"Herz Polska" Sp. z o.o.

ul. Wiertnicza 110, 02-952 Warszawa tel. +48 (22) 842 46 83 fax. +48 (22) 842 97 00
Strona Internetowa: http://www.herz-polska.pl  Wyświetlono: 8216
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 842 46 83
fax: +48 (22) 842 97 00
www: http://www.herz-polska.pl
e-mail: herz@herz-polska.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Założona w 1965 roku w  Neuwied / Niemcy  Herz-Gruppe stworzyła specjalny dział elektronarzędzi i maszyn do spawania tworzyw sztucznych. Tak powstała firma  Herz GmbH Kunststoff- und Wärmetechnologie.

W roku 1973 firma Herz-Gruppe otworzyła kolejne samodzielne przedstawicielstwo w Schönberg / Austria. W ten sposób powstała firma Herz Austria GmbH. Z nowej siedziby zostały nawiązane kontakty handlowe z dawną Jugosławią, Węgrami i Polską.

W przyjemnej atmosferze bardzo nowocześnie wyposażonych budynków obsługujemy naszych klientów i staramy się spełniać ich życzenia w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do ich potrzeb. Z naszym czterdziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Produkujemy m.in.:

Automaty do folii dachowej MUNSCH, spawarki do tworzyw sztucznych, spawarki do plastiku, spawarki do wykładzin podłogowych, zgrzewarki do banerów, zgrzewarki do plandek, zgrzewarki do tworzyw sztucznych, zgrzewarki do dachów, zgrzewarki do folii, zgrzewarki do plastiku, maszyny doczołowe, automaty do folii dachowej, automaty do zgrzewania folii, dysze do plandek, dysze do folii, dysze do spawania, dysze do zgrzewania PVC PEHD PP ABS XENOY PPEPDM

Tagi

zgrzewarki do banerów, nagrzewnice gorącego powietrza, zgrzewanie tworzyw RION, spawanie tworzyw sztucznych, Extrudery ekstrudery, obróbka tworzyw, klosze testowe, zgrzewarki do plandek, spawarki do wykładzin podłogowych, BURGER, listwy do nagrzewania tworzyw sztucznych, urządzenia kontrolne, Druty spawalnicze, maszyny doczołowe, formowanie maszyny do giecia tworzyw sztucznych, maszyny do zgrzewania doczołowego rur, zgrzewarki do tworzyw sztucznych, TRIAC LARON TARPON ERON, RION SORON SEON HD140 S21 S36, automaty do zgrzewania folii VARIMAT, Dmuchawy powietrza, zgrzewarki dachowe, spawarki do plastiku, automaty dachowe, maszyny do zgrzewania doczołowego płyt, istwy do gięcia tworzyw sztucznych, listwy do gięcia tworzyw sztucznych, HERZ DOHLE BAK MUNSCH, tworzywa sztuczne, automaty do folii, Szeroka Oferta Spawarek, zgrzewarki, spawarki do tworzyw sztucznych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl