Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELZET "

ul. Długa 110, 32-065 Wola Filipowska tfx. +48 (12) 282 09 42 tel. +48 (12) 282 49 70
Strona Internetowa: http://www.elzet-opakowania.pl  Wyświetlono: 10476
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 282 09 42
www: http://www.elzet-opakowania.pl
e-mail: elzet@kr.onet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma ELZET działa na rynku Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych od ponad ćwierć wieku - rok założenia: 1980. Naszą główną dziedziną jest produkcja folii polietylenowej LDPE, worków, opakowań
z folii wysokoprzeźroczystych PP, toreb reklamowych
z nadrukiem oraz pod nadruk.
Wyroby produkowane są na zamówienie i zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam na dotarcie do każdej grupy odbiorców.
Produkty nasze znalazły uznanie u wielu liczących się odbiorców na rynku krajowym i zagranicznym.
Do produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy surowce. Lubimy podejmować się nietypowych zadań wobec rosnących wymagań odbiorców. Opracowujemy prototypy, proponujemy doradztwo w zakresie oferowanych przez nas wyrobów i usług. Ceny towarów usług uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem.

Tagi

folia, folie, foliowe, HACCP, LDPE, ochraniacze na buty, opakowania, opakowania foliowe, opakowania z nadrukiem, opakowania żywnościowe, opakowaniowe, producent opakowań, produkcja, rączki plastikowe, reklamówki, torby, torby pod nadruk, torebki, woreczki, worki

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl