"Uni-Pack" Maciejko Sp.J.

ul. Techniczna 2, 05-500 Piaseczno tel. +48 (22) 750 17 41 fax. +48 (22) 750 30 13
Strona Internetowa: http://www.unipack.com.pl  Wyświetlono: 6414
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 750 17 41
fax: +48 (22) 750 30 13
www: http://www.unipack.com.pl
e-mail: unipack@unipack.com.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

 

Mam zaszczyt witać Państwa na stronach internetowych firmy UNI-PACK.
Powstawaliśmy razem z gospodarką rynkową w Polsce.

Mamy dwudziestoletnie doświadczenie.

Naszą firmę zaczęliśmy budować w 1991 roku. Niemal od początku współpracowaliśmy z polskim oddziałem światowego lidera w dziedzinie opakowań jednorazowych dla gastronomii, który po licznych przekształceniach powrócił do swej historycznej nazwy HUHTAMAKI.

Dajemy Państwu do dyspozycji potencjał produkcyjny najlepszych światowych i krajowych wytwórców.

Uwzględniając potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o produkty innych firm o zasięgu globalnym oraz krajowym. Wykorzystujemy również unikalne możliwości niewielkich producentów niszowych. Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami.

Staramy się umożliwić klientom szybkie i niezawodne uzyskiwanie wszystkich towarów zaopatrzeniowych.

W naszych magazynach utrzymujemy zapas około tysiąca różnych wyrobów. Dysponujemy też informacją na temat dostępności towarów w magazynach dostawców. O kształcie oferty decydują potrzeby klientów oraz propozycje dostawców. Szybko reagujemy na mody, nowinki i innowacje, tak by nasi klienci mogli je uwzględniać przy podejmowaniu swoich decyzji. Dostarczamy zamówiony towar w dowolne miejsce Polski w ciągu 48 godzin, a w razie potrzeby nawet szybciej. Jest to szczególnie istotne dla klientów o strukturze rozległej, którzy pragną minimalizować koszty logistyki i transportu.

Po pierwsze jakość.

Nasze towary spełniają mniej lub bardziej wyszukane wymagania odbiorców, stąd też sprzedawane są w różnych grupach cenowych. Wszystkie jednak są produktami markowymi, lub też pochodzą od sprawdzonych przez nas producentów, którym można zaufać. Wyroby przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością zaopatrzone są w niezbędne atesty. Wprowadziliśmy i stosujemy system HACCP. Staramy się wszystko robić dobrze za pierwszym razem. Zdarzają się jednak czasem pomyłki, również przez nas nie zawinione. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby zminimalizować wynikające z tego kłopoty. Procedury reklamacyjne są uproszczone do minimum - wystarczy jeden telefon. Naszym największym kapitałem jest zaufanie klientów do jakości naszych towarów i usług.

Sukces tworzą ludzie.

Mam przyjemność kierować zespołem ludzi młodych, zdolnych, odpowiedzialnych i życzliwych. Niektórzy z nich swoją przygodę z naszą firmą zaczęli w samych początkach jej istnienia. Uczyli się razem z nią, zdobywali wykształcenie i doświadczenie, osiągali sukcesy. Daje mi to wiele satysfakcji. Mam nadzieję, że ich entuzjazm i doświadczenie pomaga również Państwu w osiąganiu sukcesów i satysfakcji.

podpis


właściciel

Tagi

opakowania jednorazowe, opakowania, woreczki, tacki, kubki jednorazowe, folie opakowaniowe, tacki styropianowe, naczynia jednorazowe, pojemniki, dozowniki, mazowieckie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl