"Profil" Zakład Regeneracji Opon Sp.j. Baziak Piotr i Baziak Anna

ul. Krasne Potockie 88, 33-394 Krasne Potockie tel. +48 (18) 337 07 30 tel. +48 (18) 337 07 31
Strona Internetowa: http://www.profil-zro.com.pl  Wyświetlono: 9894
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (18) 337 07 31
www: http://www.profil-zro.com.pl
e-mail: office@profil-zro.com.pl

Opis firmy

"Profil" zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową bieżnikowanych opon do samochodów: osobowych, dostawczych i terenowych , w wielu rozmiarach i wzorach bieżnika, zarówno letnich jak i zimowych. Odbiorcom dużych ilości opon, towar dowożony jest własnymi samochodami. Bieżnikowanie zwane inaczej regeneracją, polega na nałożeniu na oponę nowej warstwy bieżnika i wzmocnienia boków. Produktem wynikowym jest opona o parametrach nie odbiegających jakością od opony nowej (równie trwała) i coraz bardziej preferowana na świecie z uwagi na ochronę środowiska naturalnego (Recycling).

Tagi

opony letnie Nowy Sącz, opony zimowe Nowy Sącz, opony terenowe Nowy Sącz, opony osobowe Nowy Sącz, opony dostawcze Nowy Sącz, producent opon Nowy Sącz, sprzedaż opon Nowy Sącz, opony ciężarowe Nowy Sącz, regeneracja opon Nowy Sącz, bieznikowanie opon Nowy Sącz, recycling opon Nowy Sącz,

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl