Granity, Marmury „OLGRAN” Rafał Wyrębski

ul. Łubna Jakusy 41, 98-235 Błaszki tel. +48 (43) 829 26 70 fax. +48 (43) 829 00 04
Strona Internetowa: http://www.olgran.pl  Wyświetlono: 10581
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (43) 829 26 70
fax: +48 (43) 829 00 04
www: http://www.olgran.pl
e-mail: biuro@krawczyk.biz.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma kamieniarska KRAWCZYK szczyci się wieloletnią tradycją w branży kamieniarskiej. Zdobywane przez ponad 70 lat doświadczenie w pracy z granitem i marmurem pozwoliło nam na osiągnięcie dominującej pozycji na rynku. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz asortymentu z granitu i marmuru w bogatej gamie kolorystycznej.

 
Specjalizujemy się w cięciu i obróbce kamienia, który sprowadzamy z najodleglejszych zakątków świata m.in. z Indii, Brazylii, Krajów Afryki, Finlandii, Szwecji, Włoch, Hiszpanii i Ukrainy. Podstawowym profilem działalności firmy jest sprzedaż płyt surowych i polerowanych, jednocześnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych w pełni realizując zamówienia na wyroby gotowe, zapewniając fachowe doradztwo oraz montaż.
 
Aby dostosować się do zmieniającego się otoczenia i sprostać wszelkim wyzwaniom rynku firma KRAWCZYK położyła duży nacisk na technologię obróbki kamienia. W chwili obecnej posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce co sprawia, iż jesteśmy ekspertami we wszystkich fazach przetwarzania kamienia.
 
Wzrastająca liczba usatysfakcjonowanych klientów stała się impulsem do ekspansji firmy, czego wyrazem jest powstanie nowych oddziałów na terenie Polski: w Smardzowie k/ Oleśnicy w Strzelcach k/Kutna oraz w Wyszkach k/ Jarocina. Ta ostatnia to prężnie rozwijający się drugi zakład produkcyjny.
 
 Każdy klient odwiedzający naszą firmę może liczyć na profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do swoich potrzeb. Nasza dewiza to wysoka jakość, precyzja wykonania oraz terminowość realizacji zamówień.

Tagi

blaty, elementy architektury ogrodowej, granity, hurtownia kamienia naturalnego, kostka granitowa jasna i kolorowa, schody, parapety, Olgran, marmury, kruszywa, Kamienie, Kamieniarskie usługi, umywalki granitowe, figurki granitowe, donice granitowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl