"KALCYT" Zakład Kamieniarski

ul. Głuska 252, 20-385 Lublin tfx. +48 (81) 744 21 55
Strona Internetowa: http://www.kalcyt.com  Wyświetlono: 6368
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (81) 744 21 55
www: http://www.kalcyt.com
e-mail: info@kalcyt.com

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Zakład Kamieniarski „KALCYT” prowadzi działalność produkcyjno- handlowo- usługową. Surowe używane do produkcji to kamienie naturalne takie jak:

  • granit, 
  • marmur, 
  • aglomarmur,
  • piaskowiec.
 

Zakres naszej działalności jest szeroki, obejmuje głównie produkcję i sprzedaż hurtową jak również indywidualną nagrobków, elementów budowlanych oraz elementów wyposażenia domu i ogrodu. (Szczegółowy opis w zakładce „Oferta”). U nas zamówienia realizowane są kompleksowo, dlatego świadczymy również takie usługi jak pomiar, montaż oraz transport.

 

To co nas wyróżnia wśród innych przedsiębiorców to wieloletnie doświadczenie na rynku kamieniarskim oraz zdobyte zaufanie, którym obdarzyło nas wielu klientów. Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija, głównie poprzez wyposażenie parku maszynowego w nowsze i innowacyjne maszyny. Dzięki temu dajemy gwarancję najwyższej jakości oferowanych wyrobów i usług.

 

Współpracując z największymi producentami i kopalniami kamienia naturalnego możemy wynegocjować materiał najlepszej jakości po atrakcyjnych cenach.

 

Celem naszej firmy jest budowanie wizerunku na bazie profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego klienta, bo zadowolenie jest dla nas najcenniejszą nagrodą za wkład wniesiony w pracę.

 

Naszym klientom zawsze służymy fachowym doradztwem na każdym etapie procesu zamawiania.

Tagi

usługi kamieniarskie, schody, rzeźby, płytki, posadzki, nagrobki, płyty marmurowe, płyty granitowe, kamieniarze Lublin, kamieniarze lubelskie, Kamieniarskie usługi

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl