Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjno-Handlowe "TECHGLASS" Sp. z o.o.

ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków tfx. +48 (12) 637 58 62 tel. +48 (12) 636 23 49
Strona Internetowa: http://www.techglass.pl  Wyświetlono: 14295
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 637 58 62
www: http://www.techglass.pl
e-mail: office@techglass.pl, office@techglass.krakow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:30

Formy płatności

 • gotówka
 • przelew

Opis firmy

Firma została założona w 1990 roku w Krakowie przez Andrzeja Skowiniaka, który wraz z grupą współpracowników z państwowego Instytutu Szkła i Ceramiki i biura projektów Vitrocer postanowił wykorzystać szansę, jaką przyniosły zmiany polityczne i gospodarcze w Polsce w tym czasie.

Zarząd firmy wraz z Oddziałem Produkcyjnym znajduje się w Krakowie zaś Oddział Projektowy w Warszawie. Techglass nieprzerwanie świadczy przez ostatnie 15 lat swoje usługi dla przemysłu szklarskiego zarówno w Polsce jak i zagranicą stając się wiodącą firmą w zakresie:

 • Projektowania i budowy linii do produkcji szkła
 • Projektowania i budowy pieców szklarskich
 • Projektowania i budowy zasilaczy szklarskich
 • Projektowania i budowy zestawiarni surowców
 • Projektowania i montażu systemów pomiarowych i sterowania
 • Napraw pieców szklarskich „na gorąco” i na „zimno”
 • Spustów szkła, chłodzenia pieców, ich rozgrzewania i napełniania stłuczką
 • Wytwarzaniem oprzyrządowania pieców
 • Ustawiania i optymalizacji parametrów eksploatacyjnych pieców
 • Diagnostyki stanu technicznego pieców

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które personel Techglass’u zdobył w 15 letnim okresie świadczenia usług stało się możliwe projektowanie i budowa pieców szklarskich do produkcji każdego rodzaju szkła. Również dzięki temu stało się możliwe poszerzenie oferty o modernizację jak i ustawienie i optymalizację parametrów eksploatacyjnych pieców będących w użytku. Oferujemy rozwiązania dedykowane dla potrzeb Klienta za rozsądną cenę, które zawsze uwzględniają koszt poniesionej inwestycji w relacji do późniejszych kosztów eksploatacji.

W związku z tym, że Techglass legitymuje się aktualnym certyfikatem ISO9001 klient może mieć pewność, że procedury zapewniające jakość świadczonych usług są przestrzegane na każdym etapie realizacji umowy. Obecnie Techglass zatrudnia 130 pracowników we wszystkich wymaganych specjalnościach poczynając od murarzy i ślusarzy a na technologach, informatykach, automatykach i projektantach kończąc, dzięki czemu możliwa jest realizacja praktycznie każdego zlecenia klienta w zakresie świadczonych usług. Warto również podkreślić, że większość pracowników pracuje w firmie od momentu jej założenia. Wśród stałych Klientów Techglass’u są takie firmy produkujące wyroby szklane jak Owens Illinois, Rexam Glass, Vetropack, Stoelzle, Philips Lighting, Saint Gobain i inne. W okresie 15 letniej działalności Techglass stał się obecny w wielu krajach świata m.in.: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Węgry, Mołdawia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Iran, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Indie, Indonezja.

Tagi

Przemysłowe urządzenia maszyny, Szkło opakowaniowe, Szkło płaskie, Szkło gospodarcze, Szkło borokrzemowe, Szkło izolacyjne, Szkło wodne, Szkło oświetleniowe, Zasilacze, Zestawiarnie, Diagnostyka pieców szklarskich, Naprawy pieców na zimno, Naprawy pieców na gorąco, piece szklarskie, zestawiarnie, zasilacze dla szkła opakowaniowego, Włókno szklane typu C, Włókno szklane typu E, zestawiarnie surowców, usługi dla pzemysłu szklarskiego, naprawy pieców szklarskich, remonty pieców szklarskich, modernizacje pieców szklarskich,

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl