Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług "Pro-tech"

ul. Aleja PCK 8a, 67-400 Wschowa tel. +48 (65) 540 18 10 gsm. +48 603 668 738
Strona Internetowa: http://www.firmaprotech.pl  Wyświetlono: 8674
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (65) 540 18 10
fax: +48 (65) 540 16 50
www: http://www.firmaprotech.pl
e-mail: protech@firmaprotech.pl

Opis firmy

Firma Pro-Tech swą działalność rozpoczęła w 1996 roku, a jej główną gałęzią działalności był handel używanymi obrabiarkami do metali. Rok później do oferty dołączyły usługi obróbki skrawaniem. Początkowo działalność ta miała krótki zasięg i obsługiwano lokalne przedsiębiorstwa i rolnictwo. Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość i przede wszystkim zadowolenie klientów zaprocentowało okresem intensywnego rozwoju. 

 W chwili obecnej firma współpracuje z wieloma klientami na skalę ogólnokrajową i europejską. Nasze produkty stanowią wyposażenie renomowanych zakładów produkcyjnych i są elementami profesjonalnych, w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Specjalizujemy się głównie w produkcji parku maszynowego dla przemysłów spożywczego i poligraficznego. Dlatego współpracujemy z najlepszymi w kraju i na świecie producentami.

Tagi

PRO-TECH, obróbka metali toczenie i frezowanie CNC, pomiary na maszynie pomiarowej, obróbka metali, remonty obrabiarek, remonty tokarek, remonty frezarek, remonty szlifierek, walce poligraficzne, walce Anilox, wykrojniki, tłoczniki, spawanie różnymi metodami, usługi frezowania, budowa maszyn technologicznych, części do maszyn, transfery przenoszenia detali na prasach, palety metalowe, pojemniki i wózki transportowe, usługi projektowo konstrukcyjne 3D Inventor.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl