Wheelabrator Schlick Sp. z o.o.
ul. Wiertnicza 115, 02-952 Warszawa fax. +48 (22) 651 70 92 tel. +48 (22) 651 70 91 Strona Internetowa: http://www.wheelabratorgroup.pl Wyświetlono: 9787Dane kontaktowe
telefon: +48 (22) 651 70 91
fax: +48 (22) 651 70 92
www:
http://www.wheelabratorgroup.pl
e-mail:
info@wheelabratorgroup.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Formy płatności
- przelew
Opis firmy
Grupa Wheelabratorpowstała w wyniku konsolidacji kilkunastu markowych przedsiębiorstw o długiej tradycji łącząc ponad 400 letnie doświadczenie tych przedsiębiorstw w dziedzinie obróbki powierzchniowej materiałów.
Celem funkcjonowania grupy Wheelabrator jest zaoferowanie najlepszych i najefektywniejszych urządzeń do obróbki powierzchni wykorzystując wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze, wypracowywane przez lata rozwiązania techniczne.
Struktura organizacyjna grupy Wheelabrator oparta jest na kilkudziesięciu krajowych centrach dystrybucyjnych oraz kilku zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Europie.
Dystrybucję urządzeń, części zamiennych oraz doradztwo techniczne w Polsce prowadzi biuro handlowe w Warszawie. W Zagórowie k/Poznania funkcjonuje zakład produkcyjny wytwarzający pełną produktów dostarczanych bezpośrednio na rynek polski.
Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-menedżerską gwarantującą fachową oraz kompleksową obsługę klientów.
Głównymi obszarami działania grupy Wheelabrator są produkty z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej oraz obróbki w luźnym ścierniwie zarówno w wykonaniu stacjonarnym jak i mobilnym oraz obsługa serwisowa tych urządzeń realizowana w ramach programu Wheelabrator Plus.
Nasze produkty stosowane są powszechnie w przemysłach: metalowym, stalowym, odlewniczym, samochodowym, lotniczym, kolejowym, stoczniowym, kamieniarskim, budowlanym, szklarskim i innych, w szczególności tam, gdzie muszą zostać zapewnione bardzo wysokie wymagania jakościowe produktów.
Wheelabrator jako największe wyspecjalizowane przedsiębiorstwo w swojej branży jest kompetentnym partnerem do rozmów w technice obróbki powierzchni rozpoczynając od energooszczędnych małych maszyn kompaktowych, poprzez duże urządzenia, aż do w pełni zautomatyzowanych linii technologicznych. Oferowana przez nas bardzo szeroka gama urządzeń pozwala na rozwiązanie każdego, nawet najtrudniejszego problemu obróbkowego.
Na pierwszym miejscu stoi zawsze klient ze swoimi wymaganiami dotyczącymi obrabianej powierzchni oraz swoimi specyficznymi warunkami lokalowymi i zakładowymi.
Dostarczane przez nas urządzenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami CE oraz przepisami lokalnymi.
Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz właściwa organizacja funkcjonowania naszej firmy gwarantują właściwą i szybką obsługę serwisową dostarczanych urządzeń.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zapraszamy do współpracy
Podstawowe grupy urządzeń:
Śrutownice turbinowe:
• turbinowe oczyszczarki z taśmą nieckową
• turbinowe oczyszczarki hakowe z przenośnikiem podwieszanym
• turbinowe oczyszczarki ze stołem obrotowym
• turbinowe oczyszczarki z przenośnikiem rolkowym
Śrutownice pneumatyczne:
• iniekcyjne i ciśnieniowe kabiny oraz urządzenia specjalne
• komory do czyszczenia strumieniem swobodnym
• wyposażenie komór do czyszczenia strumieniem swobodnym: systemy transportu i
oczyszczania ścierniwa, dmuchawy ciśnieniowe strumienia swobodnego, systemy
filtracyjne
Produkowane przez nas urządzenia śrutownicze zintegrowane są z wysokowydajnymi systemami filtracyjnymi i układami odzysku ścierniwa, co gwarantuje utrzymanie stanowiska pracy, jak i środowiska naturalnego w czystości.
Walther Trowal
Urządzenia do obróbki w luźnym ścierniwie WALTHER TROWAL
Firma WALTHER TROWAL należy do prekursorów technologii obróbki w luźnym ścierniwie. W ciągu kilkudziesięciu lat swojej działalności firma Walther Trowal opracowała i wprowadziła na rynek szereg rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych, które zdecydowały o kierunkach rozwoju trowalizacji (trowal = trommel walther) Trowalizacja wiąże się nierozerwalnie z nowoczesną masową obróbką stosowaną we wszystkich gałęziach przemysłu. Trowalizacja oznacza: stępianie krawędzi, usuwanie nalotów i rdzy, odtłuszczanie, zaokrąglanie krawędzi, szlifowanie powierzchni, wybłyszczanie, polerowanie.
Uzyskanie żądanego celu obróbkowego na detalch obrabianych jest wynikiem zastosowania właściwej technologii tzn. urządzenia obróbkowego, środków technologicznych (kształtki, płyny technologiczne, pasty, proszki) oraz zadanie określonych parametrów obróbkowych.
Urządzenia produkowane są w różnych wielkościach i konfiguracjach w zależności od celu obróbkowego i żądanej wydajności obróbki.
Podstawowe grupy produktów:
• urządzenia wibracyjne
• urządzenia odśrodkowe
• urządzenia suszące: granulatowe oraz na gorące powietrze
• urządzenia do neutralizacji ścieków obróbkowych TROWALPUR: wirówki
koszowe oraz urządzenia flokulacyjne, prasy filtracyjne
• środki technologiczne: cermiczne kształtki ścierne oraz kształtki ścierne
z tworzywa sztucznego, pasty, proszki, flokulanty, płyny technologiczne
• urządzenia ROTAMAT do nanoszenia powłok na drobnych masowych
detalach, jak: powłoka dekoracyjna, poślizgowa, klejąca, antykorozyjna,
elektroizolacyjna.
Tagi
oczyszczarka, oczyszczarki, piaskarka, piaskarki, piaskowanie, polerowanie, śrutowanie, śrutownica, śrutownice, wheelabrator, schlick
