"Super Plus" PHU Rulski Andrzej

ul. Brzozowa 1, 05-822 Milanówek tel. +48 (22) 755 88 25 gsm. +48 692 434 762
Strona Internetowa: http://www.superplus.pl  Wyświetlono: 5552
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 755 88 25
fax: +48 (22) 758 34 58
www: http://www.superplus.pl
e-mail: superplus@superplus.pl

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Super Plus” (z siedzibą w Milanówku pod Warszawą, woj. mazowieckie, Polska) oferuje całą gamę kotłów przemysłowych, wytwornic pary.

W naszej ofercie znajduje się również 24 godzinna opieka serwisowa, magazyny z częściami znajdują się na terenie Polski jak również za granicą , co sprawia, że każda awaria naprawiana jest w maksymalnie krótkim czasie.
Wykonujemy również montaż urządzeń w miejscu wyznaczonym przez klienta. W razie potrzeby - poprowadzimy kursy szkoleniowe z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń.

Nasi wyszkoleni pracownicy zadbają o to, aby każde zamówienie zostało zrealizowane w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Starannie dobrana obsługa sprawia, że każdy klient już od pierwszej chwili poczuje się wyjątkowo.

Zatrudnieni specjaliści doradzą w sprawach inwestycji związanych z budową kotłowni przemysłowych, prowadzimy doradztwo w branży techniki cieplnej i pralniczej.

Tagi

kotły parowe, kocioł parowy, wytwornice pary, wytwornica pary, kocioł grzewczy, kotły grzewcze, generatory, generator, maszyny pralnicze, montaż, serwis, kotły przemysłowe, szkolenia, LOOS, CERTUSS, BABCOCK, kotłownie kontenerowe, energetyka, palniki, instalacje, wężownice

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl