Termar

ul. Pełczyńska 45, 51-180 Wrocław tel. +48 (71) 717 52 00 tel. +48 (71) 717 13 13
Strona Internetowa: http://www.termar.pl  Wyświetlono: 7469
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 717 13 13
fax: +48 (71) 717 13 14
www: http://www.termar.pl
e-mail: termar@termar.pl

Opis firmy

TERMAR istnieje od 1990 roku i został założony przez Mariana i Piotra Maćkowiaków.
Od początku działalności firma zajmuje się produkcją elektrycznych grzejników wykonanych z naturalnych kamieni – marmurów i granitów.
 
W naszej ofercie oprócz grzejników i ich montażu, proponujemy bezpłatne usługi w zakresie:

Profesjonalnego wyliczenia mocy grzewczych

Doboru odpowiedniego do potrzeb systemu automatyki - sterowania termostatycznego

Kosztorysów inwestycyjnych oraz opartej na wieloletnim doświadczeniu symulacji kosztów eksploatacji.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów i zawsze bierzemy pod uwagę ich indywidualne preferencje. Dzięki grzejnikom marmurowym w ich domach gości ciepło i niepowtarzalne piękno z natury.

 

Budownictwo mieszkaniowe

Domy, mieszkania, apartamenty, apartamentowce, hotele, pensjonaty.  

Grzejniki TERMAR to doskonałe rozwiązanie dla ogrzania zarówno domu jednorodzinnego, jak i mieszkania czy apartamentu w budynku wielorodzinnym. Montujemy grzejniki w budynkach wznoszonych w każdej technologii – również w domach z bali.
W miejscowości Wilczyn Leśny pod Wrocławiem zainstalowaliśmy nasz system w ponad 100 domach energooszczędnych i stale realizujemy kolejne zamówienia od współpracującego developera - firmy Styrobud.

W Tychach zamontowaliśmy kilkadziesiąt grzejników na osiedlu firmy Ganczarscy, gdzie ogrzewamy domy jednorodzinne wolnostojące, szeregi oraz mieszkania w budynku wielorodzinnym.
W Krynicy Morskiej wyposażyliśmy apartamenty pokazowe w Kompleksie Apartamentowo – Hotelowym Continental gdyńskiego dewelopera MARGO. Nabywcy tamtejszych apartamentów coraz częściej decydują się na naszą opcję ogrzewania. W ramach zawartej umowy o współpracy realizujemy kolejne zamówienia od klientów MARGO.
Osada Gubałówka - apartamenty na wynajem w Zakopanem. Sukcesywnie realizujemy montaże naszych grzejników w ekskluzywnych apartamentach DS. Consulting Company.

Naszymi klientami jest także wiele tysięcy indywidualnych właścicieli domów i mieszkań w całej Polsce.

Tagi

grzejniki, marmur, granit, grzejniki marmurowe, grzejniki kamienne, termostaty, termostat, grzejnik elektryczny, grzejniki granitowe, grzejniki łazienkowe, ogrzewanie, produkcja, montaż Wrocław, dolnośląskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl