PPUH "TRANS-OIL" KRZYSZTOF, BEATA WOLIŃSCY

ul. Woźniaków 40, 99-300 Kutno tfx. +48 (24) 254 72 11 gsm. +48 601 311 479
Strona Internetowa: http://www.trans-oil.com.pl  Wyświetlono: 3849
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (24) 254 72 11
www: http://www.trans-oil.com.pl
e-mail: transoil@neostrada.pl

Opis firmy

 

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem paliw płynnych od ponad dziesięciu lat. Przez ten okres czasu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające świadczyć profesjonalne usługi. Największym naszym celem jest pełne zaspokojenie potrzeb w zakresie energii cieplnej naszych klientów, dlatego też oferowany przez naszą firmę lekki olej opałowy EKOTERM PLUS, który jest produktem najwyższej jakości, spełniającym normy światowe zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska dzięki swoim właściwościom znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej jako paliwo do kotłów centralnego ogrzewania.

Posiadany przez naszą firmę wysokiej klasy sprzęt do dystrybucji jak i doświadczona kadra sprawiają, że nasze usługi są wykonywane sprawnie i profesjonalnie.

Tagi

oleje opałowe łódzkie, transport paliw, paliwa, oleje opałowe, TransOil, łódzkie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl