SPARTHERM POLSKA

ul. Walczaka 110A, 66-400 Gorzów Wielkopolski tel. +48 (95) 763 97 00 fax. +48 (95) 763 97 05
Strona Internetowa: http://www.spartherm.pl  Wyświetlono: 26359
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (95) 763 97 00
fax: +48 (95) 763 97 05
www: http://www.spartherm.pl, http://www.instytutognia.pl/ - INSTYTUT OGNIA SPARTHERM, http://www.centrumkominkowe.pl - CENTRUM KOMINKOWE SPARTHERM
e-mail: info@spartherm.pl, marketing@spartherm.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Spartherm, jeden z największych europejskich producentów palenisk i kominków, ma przyjemność powitać Państwa na swojej stronie. Spartherm Feuerungstechnik GmbH z Melle to jedna z największych firm w branży palenisk kominkowych. Nasze bogate doświadczenie, liczące ponad 20 lat (firma powstała w 1986 roku), zaowocowało powstaniem różnorodnej oferty handlowej, cieszącej się powszechnym zainteresowaniem klientów. Obecnie oferujemy Państwu nowoczesne urządzenia grzewcze, takie jak kominki wolnostojące, kominki z płaszczem wodnym, piecyki na drewno i pellet, a także wkłady kominkowe, w tym między innymi wkłady z płaszczem wodnym. Wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, zapewniają nie tylko przyjemne ciepło, ale również bezpieczeństwo i niezwykłą atmosferę. Kominki oraz paleniska kominkowe oznaczają się nowoczesną formą oraz piękną stylistyką, dlatego są one również doskonałą ozdobą każdego wnętrza.

Dysponujemy najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi, stale powiększamy naszą firmę, która liczy w chwili obecnej ponad 600 pracowników.

Mogą mieć Państwo pewność, że proponowane przez firmę Sparthem urządzenia grzewcze: kominki wolnostojące, wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kasety z płaszczem wodnym, a także kasety kominkowe to doskonałe produkty, które z całą pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom.

Miarą doskonałej jakości naszych urządzeń jest fakt, iż są one z powodzeniem sprzedawane aż w 38 krajach świata. Jesteśmy dumni, że nasze kominki oraz paleniska dostały docenione przez tak szerokie grono odbiorców. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Tylko u nas znajdą Państwo atrakcyjne kominki i paleniska, które wniosą do każdego wnętrza wspaniałą, ciepłą atmosferę.

Zapraszamy!

Tagi

wkłady kominkowe, kominki, wkłady kominkowe wodne, szyby kominkowe, kafle kominkowe, kominki wolnostojące, kozy, szyby żaroodporne, kleje i zaprawy, wkłady stalowe, piece wolnostojące, kasety kominkowe, SPARTHERM, producent, wkładów, kominkowych, wkłady, kominkowe, Arte, Bravo, Mini, Speedy, Varia, Rundo, Prismo, kominków, wolnostojących, Spirit, Passo, Trias, Polo, Piu, Piko, Aura, Diva, kominki wkłady kominkowe kafle spartherm piece

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl