"Biopartner" Sp. z o.o.

ul. Kminkowa 31, 62-052 Plewiska tel. +48 (61) 899 83 78 tfx. +48 (61) 899 83 77
Strona Internetowa: http://www.biopartner.com.pl  Wyświetlono: 9177
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 899 83 78
tfx: +48 (61) 899 83 77
www: http://www.biopartner.com.pl
e-mail: biopartner@biopartner.com.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma Biopartner działa na rynku od 1993 roku. Tworzy ją zespół specjalistów dysponujących szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Jesteśmy rozpoznawani  poprzez jakość naszych produktów, profesjonalizm i skuteczność w realizacji zadań których się podejmujemy.

Jako wyłączny dystrybutor belgijskiej firmy Biobest oferujemy biologiczne środki do zwalczania szkodników na plantacjach warzyw i roślin ozdobnych pod osłonami, a także w ogrodnictwie gruntowym, szkółkarstwie, na terenach zielonych i w uprawach hobbystycznych.


W naszej ofercie znajdują się ponadto cztery typy uli z pełnymi rodzinami trzmieli przeznaczonymi do zapylania różnej wielkości powierzchni upraw pomidora , a także specjalne rodzaje uli do zapylania drzew i krzewów owocowych, upraw jagodowych i nasiennych.

 

 

Tagi

biologiczne środki ochrony roślin, preparaty mikrobiologiczne, ochrona roślin, naturalne zapylanie przy pomocy trzmieli, tablice lepowe do monitoringu, taśmy lepowe do wyłapywania owadów, biologiczna ochrona roślin, zabliźnianie ran roślin, trzmiele

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl