"Złomowiec" Spółdzielnia Pracy

ul. Lęborska 1a, 80-386 Gdańsk tel. +48 (58) 552 20 76 fax. +48 (58) 552 15 11
Strona Internetowa: http://www.spzlomowiec.pl  Wyświetlono: 8223
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (58) 552 20 76 - Obsługa klienta
fax: +48 (58) 552 15 11
www: http://www.spzlomowiec.pl
e-mail: zlomowiec@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się skupem makulatury, złomu stalowego i żeliwnego, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i aluminium w 14 punktach na terenie województwa pomorskiego. Posiadamy obecnie wszelkie uprawnienia dotyczące dopuszczenia do obrotu odpadami.

Wieloletnie doświadczenie

Spółdzielnia Pracy 'Złomowiec' została założona w 1950 roku, co czyni ją najstarszą firmą na rynku skupu surowców wtórnych w Gdańsku.

Od lat zajmujemy się skupem i przetwarzaniem surowców wtórnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak ważne jest dopasowywanie się do potrzeb klienta i nadążanie za rozwojem ekologii i ochrony środowiska.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni i oferują fachową pomoc w zakresie skupu metali oraz udzielania informacji.

Ochrona Środowiska

Nasza działalność powstała już w latach 50 XX wieku w celu ochrony środkowiska - skupione przez nas surowce wtórne są powtórnie przetwarzane na pełnowartościowe produkty. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbamy o naszą planetę i przeciwdziałamy jej degradacji.

Tagi

surowce wtórne Gdańsk, surowce wtórne Trójmiasto, chemia, stal, złom Gdańsk, złom trójmiasto, skup złomu Gdańsk, surowce wtórne trójmiasto, Surowce wtórne, złom, złom stalowy, makulatura, makulatura Gdańsk, metale kolorowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl