Wyświetlono: 4713
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (91) 433 49 22
fax: +48 (91) 433 56 66
e-mail: biuro@murgrabia.eu

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma MURGRABIA została założona w 1983 r. jako firma produkcyjna w branży elektroinstalacyjnej i przetwórstwie termoplastycznym tworzyw.
W wyniku zmian gospodarczych w Polsce w końcu lat osiemdziesiątych zajęliśmy się dystrybucją płyt z tworzyw sztucznych dla potrzeb rynku reklamy, budownictwa i przemysłu.
Jednocześnie rozpoczęliśmy świadczyć usługi w zakresie obróbki tych materiałów tzn.:
Cięcia mechanicznego i laserowego, polerowania ogniowego i diamentowego, gięcia, frezowania i klejenia.



Oferta

Znajomość rynku tworzyw w Polsce i Europie oraz wiedza techniczna pozwala nam składać optymalne oferty dla rynku budowlanego i przemysłowego jak również wykonywać różnorodne zlecenia dla rynku reklamowego.
Po wielu latach zdobywania doświadczeń i uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach w firmach produkcyjnych (Rohm, Makroform, Anwil, Kronoerg, Metzeler, Perspex ICI, Ondex, Akyver, Avery Denison, Simona, Axxis, Komerling) służymy naszym klientom wiedzą i doradztwem technicznym.


Oferta sprzedaży hurtowej i detalicznej:


  • płyty z tworzyw sztucznych:
    - plexiglas,
    - PCV,
    - polistyren,
    - poliwęglan lity i komorowy;
  • bezbarwne rury i pręty z PMMA,
  • płyty z tworzyw sztucznych PCV na zadaszenie trapezowe i faliste,
  • poliwęglan komorowy Makrolon na swietliki i przeszklenia hal przemysłowych,
  • płyty warstwowe do stolarki drzwiowej,
  • płyty z tworzyw sztucznych HPL na elewacje budynków i wypełnienia balkonów,
  • pianki polistyrenowe na ocieplenie w budownictwie.


Oferta usług:


  • wykonanie galanterii z plexi,
  • wykonanie płyty z plexi do solariów,
  • gięcie, polerowanie, frezowania, klejenia plexi.

Tagi

przetwórstwo tworzyw sztucznych, PLEXIGLAS, POLIWĘGLAN, Szczecin, zachodniopomorskie, frezowanie, grawerowanie, folie PCV, płyty trapezowe, płyty z tworzyw sztucznych, płyty komorowe, płyty faliste, rury z plexi, stojaki reklamowe, tworzywa sztuczne, gięcie, polerowanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
©2008-2010 euro-info.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl