"Quatro" SC

ul. Ks Siemaszki 1, 31-201 Kraków tel. +48 (12) 631 96 75 tel. +48 (12) 631 96 76
Strona Internetowa: http://www.quatro.krakow.pl  Wyświetlono: 8549
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (12) 631 96 76
fax: +48 (12) 634 52 52
www: http://www.quatro.krakow.pl
e-mail: quatro1@xl.wp.pl

Opis firmy

Firma Quatro powstała w 1999r odpowiadając na duże zapotrzebowanie rynku. Swoją działalność oparła na zleceniach dotyczących czyszczenia kanalizacji i monitoringu TVC. W czasie rozwoju zwiększyliśmy zakres wykonywanych usług oraz zyskaliśmy uznanie rynku.

Możemy poszczycić się współpracą z dużymi firmami z terenu całej Polski. Dużym atutem firmy jest jej profesjonalizm, doświadczona załoga, sprawna organizacja i sprzęt wysokiej jakości.

USŁUGI

* Czyszczenie i udrażnianie rur i kanalizacji
Firma Quatro, aby dostosować się do potrzeb klientów i czyścić oraz udrażniać kanalizację w sposób nowoczesny i jak najbardziej efektywny, dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, które usprawniają naszą pracę i sprawiają, iż nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

* Utylizacja odpadów niebezpiecznych
Firma nasza posiada doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy przy użyciu samochodów specjalistycznych, w sposób w pełni profesjonalny przekazują odpady niebezpieczne i nie niebezpieczne do utylizacji. Posiadamy wszelkie niezbędne umowy i zezwolenia, które pozwalają nam na wykonywanie tego typu działalności.

* Czyszczenie separatorów
W związku z coraz większym zanieczyszczeniem środowiska, priorytetem dla nas staje się jego ochrona. Ważnym elementem dbałości o ekologię jest oczyszczanie ścieków. Wychodząc naprzeciw potrzebom jakie stawia przed nami rozwój cywilizacji firma nasza zaopatrzona jest w samochody do asenizacji szlamów różnego pochodzenia co pozwala na oczyszczanie osadników i separatorów.

* Bezwykopowe metody renowacji kanalizacji
Polega ona na punktowym lub liniowym uszczelnianiu kanalizacji.

* Inspekcja telewizyjna kanalizacji (monitoring i wykonywanie prób szczelności kanalizacji)
Inspekcja TVC - diagnostyka stanu technicznego przewodów kanalizacyjnych i przemysłowych z zastosowaniem kamer TV
- inspekcja przedodbiorowa nowowybudowanych kanałów
- inspekcja określająca stan techniczny eksploatowanych sieci
- określenie wielkości oraz miejsca awarii

Tagi

czyszczenie kanalizacji, punktowe uszczelnianie, udrażnianie rur, monitoring kanalizacji, renowacja kanalizacji, utylizacja, utylizacja odpadów, czyszczenie separatorów, TVC, Kraków, małopolskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl