ZOO SAFARI ŚWIERKOCIN Sp. z o.o.

ul. Świerkocin 7a, 66-460 Witnica tel. +48 (95) 751 19 29 fax. +48 (95) 751 18 77
Strona Internetowa: http://www.zoo-safari.com.pl  Wyświetlono: 9940
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (95) 751 19 29
fax: +48 (95) 751 18 77
www: http://www.zoo-safari.com.pl
e-mail: biuro@zoo-safari.com.pl

Formy płatności

  • gotówka

Opis firmy

Pozwalamy naszym Gościom oglądać dzikie zwierzęta w nowy, niekonwencjonalny sposób, który poprzez możliwość poruszania się między nimi daje niepowtarzalne przeżycia. Mogą Państwo poczuć się podczas Waszego Safari jak na naturalnej, afrykańskiej sawannie, mongolskim lub indyjskim stepie, czy też w Ameryce Południowej.

Zoo Safari położone jest w Świerkocinie w gminie Witnica w malowniczej okolicy w pobliżu Parku Narodowego Ujście Warty. Powstało 27 lipca 1996 roku. Początkowo zajmowało obszar zaledwie 8 ha i liczyło około 70 zwierząt. Obecnie Zoo Safari zajmuje ponad 20 ha powierzchni, na której przebywa około 600 zwierząt. To obiekt, który tętni życiem – nieustannie pojawiają się nowe zwierzęta, rozbudowywane jest zaplecze socjalno-rozrywkowe. Państwo Rasmussen obiecują także, że już wkrótce Zoo Safari wzbogaci się o nowe atrakcje, czynione są też starania o pozyskanie kolejnych terenów, tak aby zwierzęta miały jak najlepsze warunki do bytowania.

Zoo Safari jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska. Obiekty typu safari stanowią rewolucyjny i unikatowy sposób na obcowanie z dzikimi zwierzętami, trzymanymi w zamknięciu. Zwiedzających nie odgradzają od zwierząt ani kraty, ani szyby, ani nawet fosy.

Poza terenem safari w Zoo Safari znajduje się piesze zoo i teren parku rozrywki, gdzie można dowolną ilość razy korzystać z karuzel.

Tagi

ZOO, Ogród Zoologiczny, Park Rozrywki, Wesołe Miasteczko, Karuzele, ZOO Safari, ZOO w Świerkocinie, dzikie zwierzęta, Zoo Safari w Świerkocinie, Safari Świerkocin

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl