Apartamenty Smętek

ul. Pułaskiego 19, 19-300 Ełk tfx. +48 (87) 621 14 53
Strona Internetowa: http://www.smetek.pl  Wyświetlono: 4797
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (87) 621 14 53
www: http://www.smetek.pl
e-mail: apartamenty@smetek.pl

Opis firmy

Komfortowo usytuowane, zaledwie 5 min. spacerem od centrum Ełku, apartamenty i pub Smętek zwracają się ku malowniczym zachodom słońca nad oddalonym o szerokość ulicy jeziorem Ełckim. Wszystkie pięć dwupokojowych apartamentów jest bardzo stylowo umeblowane, posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, łazienki oraz telewizję satelitarną jak też widok na jezioro. Mogą pomieścić komfortowo do czterech osób.

Czego brakuje do pełni szczęścia?

Stylowo wykończonego, gwarantującego intymność, mrocznego pubu, który znajduje się na parterze budynku i przez którego okna bez względu na porę roku można oglądać jezioro, przekonajcie się sami, wyglądające każdego dnia roku inaczej.


Na terenie obiektu istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do sieci Internet.

Tagi

hotel, hotele, apartament, apartamenty, apartamenty smętek, nocleg, noclegi, pokoje do wynajęcia, pokój do wynajęcia, pub, marina, pokoje, pub smętek, wypożyczalnia sprzętu wodnego, klub, restauracja, przyjęcia okolicznościowe, imprezy okolicznościowe, Ełk, w Ełku, warmińsko-mazurskie, wypożyczalnia sprzętu wodnego Ełk, na Mazurach, apartamenty Ełk, pokoje gościnne Ełk, przyjęcia okolicznościowe Ełk

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl